Menü Kapat

Bitlis Kauçuk Zemin Kaplama m2 Fiyatları

edirne-kaucuk-tartan-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Açık ve kapalı spor alanlarının, yürüyüş yollarının zemin kaplamaları kauçuk zemin kaplama ve yine hammaddesi kauçuk olan tartan zemin kaplama ile yapılır. Bitlis Kauçuk zemin kaplama ve tartan zemin kaplama dışında akrilik zemin kaplama da bu alanların zemin döşemesi olarak tercih edilmektedir.

Kauçuk ve Tartan Zemin Kaplamanın Özellikleri        

Esneklik ve yumuşaklık özelliğini bir arada bulunduran kauçuk zemin kaplama, tartan ev akrilik zemin kaplama bu özelliği sebebiyle spor alanlarında kullanılmaktadır. Ayrıca bu zemin kaplamalarının darbe emici özelliği olması spor yaparken olan sakatlanmaları ve sor kazalarını azaltmaktadır. Bitlis tartan zemin kaplamaları Bitlis’teki açık ve kapalı spor alanları ile yürüyüş yollarında kullanılmaktadır. Basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu başta olmak üzere Bitlis spor alanları kauçuk ve tartan zemin malzemesi ile kaplıdır. İstenilen renklerde de olan bu zemin malzemeleri eksi derecedeki soğuk havalara ve yüksek derecedeki sıcak havalara dayanıklıdır.

Kauçuk Zemin Kaplama Niçin Tercih Edilmelidir?

Kauçuk zemin kaplama dayanıklılık olarak diğer zemin kaplamalara göre daha uzun süre dayanmaktadır. İklim koşullarından ve sıcak ve soğuk havadan etkilenmediği için uzun süre kullanılabilmektedir. Ayrıca hasar alan ya da değişmesi gereken bir bölümü varsa sadece o bölümün değiştirilebilme gibi bir şansı vardır. Komple alanın hepsinin zemin kaplamasının değiştirilmesine gerek yoktur. Bitlis Kauçuk Zemin kaplama m2 fiyatları piyasa koşullarına göre değişmekle beraber alanların en az maliyetle ve maksimum fayda ve konfor ile kaplanması mümkündür.