Menü Kapat

Diyarbakır EPDM Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

afyon-m2-zemin-kaplama-fiyatlari-akrilik-epdm-tartan

Isı farklılıkları olmayan, UV dayanıklı, esnek, emici olan EPDM zemin kaplama malzemesi kullanılarak yapılan kaplamalarda etkili sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Malzeme yapısı ve fiyatı bakımından da avantajlı ürün kolay temizlenmesi, kaymaz özelliği, enerji kaybını azaltma özelliği ile tercih edilmektedir. Ses ve ısı izolasyonu olan ürün pistleri, teras, balkon, barınaklar, bisiklet yolları gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bölgesine bakıldığında Diyarbakır Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları 10 € olarak kullanılmaktadır. Fiyatların döviz ve kur bazında değişiklik gösterdiği bilinmektedir.

Tartan Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Esnek ve su geçirgenliğine sahip olan özel kaplama şekli tartan zemin kaplama UV ışınlarına karşı son derece dayanıklıdır. Tartan zeminlerinin diğerlerine nazaran daha uzun ömürlü olduğu bilinmektedir. Oldukça az bakım isteyen ürünün kaygan olmaması tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Ekonomik olan ürün döviz ve kur dalgalanmalarına yönelik olarak değişiklik gösterse de bölgesine bakıldığında Diyarbakır Tartan Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları 20 € olarak satışa sunulmaktadır.

 Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Son derece estetik olan ürün kullanım amacına bakıldığında muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük ya da büyük alanlar için üretilmiş özel bir üründür. Hijyenik, dekoratif amaçlı ürün ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine uygun malzemesi ile tercih edilmektedir. Kimyasallara dayanıklı, kaymaz, aşınmaz, hijyenik ve ekonomik olan ürün bölge bazında incelendiğinde Diyarbakır Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları ile 4 € olarak fiyatlandırılmaktadır.