Menü Kapat

Güncel Polyurea Zemin Kaplama Fiyatları

guncel-polyurea-zemin-kaplama-fiyatlari

Yer çekiminin de etkisiyle hayatımızın büyük bir kısmını attığımız adımlarla yaşarız. Ve basmış olduğumuz zeminlerin özenle seçilmesi ve temiz bir işçiliğe sahip olması da beklentilerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle estetik görüntüler için tercih edilen kaplama türlerinde birisi de şüphesiz ki polyurea zemin kaplama tekniğidir. Bu teknikte spreyle zeminin tek renk olması sağlanır ve oldukça şık bir görüntü elde edilir. Şıklığının yanı sıra tertemiz bir yapıyla da göz alıcı bir görüntüye sahip kaplama türünün fiyatı metrekare şeklinde belirlenmektedir. Güncel polyurea zemin kaplama fiyatı metrekaresi 18 Euro şeklinde hesaplanmaktadır.

Tek Tip ve Şık Görüntü Sağlayan Zemin Kaplama Tekniği

Yüksek basınçlı sprey makineleri ile yapımı sağlanan polyurea kaplama için yüksek performans özelliği de son derece önemli bir yere sahiptir. Komponentleri aşağı yukarı 160 ya da 170 bar basınçlara sahip olması gerekmekte ve sıcaklıklarının da 70 ya da 80 derece gibi bir kıvamda olması gerekmektedir. Polyurea zemin kaplama sürecinde uygulanmakta olan formül ile birkaç saniye gibi kısa bir sürede hammadde ürün ve hizmete dönüşmeye hazır hale gelmektedir.  Güncel polyurea zemin kaplama fiyatları araştırması ile siz de kendinize uygun bir fiyat aralığı seçebilirsiniz.

Alanında Uzman Kişiler Tarafından Uygulanan Polyurea Zemin Kaplama Tekniği

Son derece deneyimli ve alanında uzman kişiler tarafından uygulanmakta olan güncel polyurea zemin kaplama fiyatı, kullanılmakta olan malzemelere ve alanın ölçümüne göre değişim göstermektedir. Siz de hem şık hem de temiz bir görüntü elde etmek istiyorsanız mutlaka bu tür bir zemin kaplama tekniği seçebilirsiniz.