Menü Kapat

Güncel Sentetik Çim Halı Zemin Kaplamaları Fiyatı

guncel-sentetik-cim-hali-zemin-kaplamalari-fiyati

Birçok yerde kullanılan sentetik çim kaplama ile güncel sentetik çim halı zemin kaplamaları fiyatı 12 Euro’dan başlamaktadır. Bu fiyat metrekare ve birim fiyatıdır. Sentetik çim halı fiyatları, çimin kalitesine, kullanılan malzemeye ve çimin boyutlara göre değişmektedir. Çimlerin boyu genel olarak 7 milimetre olmaktadır. Kullanılacak malzemenin boyutu ve kesimi, çim halı kaplanacak yere göre değişmektedir.

Sentetik Çim Halı Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Düşük güncel sentetik çim halı kaplamaları fiyatları ile sentetik çimler, dekor amaçlı ev ve iş yerlerinde, sportif faaliyetler için sahalarda, tenis kortlarında vb. yerlerde kullanılmaktadır. Bu yüzden balkon ve teraslara, ev ve dükkân önlerine, kafe ve restoran bahçelerine sentetik çim halı kaplama yapılmaktadır. Hem şık ve estetik dururken hem de yeşil bir alan oluşturma imkânı olmaktadır.Yürüyüş yollarına, halı sahalara, çocuk parklarına ve diğer sportif alanlara sentetik çim halı kaplaması yapılır.

Sentetik Çim Neden Kullanılır?

Canlı çimler özelikle parklar ve spor faaliyet yerleri için hem pahalı olmakta hem de çabuk aşınmaktadır. Canlı çimler yılda 250 saat kullanıma uygunken, sentetik çimler 1000 saatten daha fazla kullanımlara uygundur. Bu yüzden gerçek çim yerine sentetik yani yapay çim kullanılmaktadır. Sentetik çimlerin, gerçek çimlere göre birçok avantajı bulunmaktadır. Sentetik çimler hava koşullarına dayanıklıdır, aşınma yapmaz, sürdürülebilir ve geri dönüşüme elverişlidir. Güncel sentetik çim halı zemin kaplamaları fiyatı canlı çimlere göre uygun olmaktadır.