Menü Kapat

Hatay Zemin Kaplama m2 Fiyatları

amasya-epdm-tartan-zemin-kaplama-fiyatlari

Kapalı spor salonlarında, basketbol sahalarında, tenis kortlarında, çocuk parklarında, atletizm pistlerinde kullanıcıların zeminden zarar görmemesi ve daha rahat hareket edebilmeleri için kaplama kullanılır. Kaplama türleri çeşitlilik gösterir. Hatay kauçuk zemin kaplama m2 fiyatı modüler olanlarının 10 Euro’dur. Kurumlar ve toplu alımlarda uygun bir fiyat verilse de fiyatların günlük döviz kuruna ve enflasyona göre değiştiği unutulmamalıdır. Tartan zemin kaplaması yapılırken alt kısmına SBR uygulanır. Üstüne ise EPDM yapılır. İki kısmın uygulaması bittiğinde kaplamanın kalınlığı ortalama 13 mm olur.

Ekonomik Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

Akrilik zemin kaplamalar kullanıldıkça elastiki bir yapıya dönüşmektedir. Basıldıkça zemin kısmında daha güçlü ve kullanıma uygun bir tabakanın oluşması sağlanır. Canlı ve parlak bir yapıya sahip olan akrilik kaplama sıklıkla tercih edilir. Hatay kauçuk zemin kaplama m2 fiyatı ekonomik olmakla birlikte akrilik kaplama müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Akrilik boya binderin olduğu alanlarda kullanılır. Çünkü akrilik boyanın hızlı bir şekilde karıştırılması gerekir. Karıştırılmazsa akrilik boya çok çabuk kurur. Uygulamasının hızlı ve pratik olmasından dolayı akrilik zemin sıklıkla tercih edilir.

Kauçuk Zemin Neden Tercih Edilir?

Zeminlerin deforme olmasının önlenmesi için bazı tedbirler alınır. Hatay kauçuk zemin kaplama m2 fiyatı 10 Euro civarında olduğundan ve diğer kaplama türlerine göre daha uzun ömürlü olduğundan dolayı yoğun talep görür. Ağır hareketlerle aktif olarak kullanılan zeminlerde kauçuk kaplama rahatlıklar kullanılabilir. Fitness salonları, çocuk bahçeleri ve parklarında en fazla kauçuk zemin kaplama tercih edilir. Bunun nedeni kauçuk kaplamanın darbe emici özelliğe sahip olmasıdır.