Menü Kapat

Isparta Güncel Epdm ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

konya-en-iyi-tartan-epdm-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Okullarda, kreşlerde, halı sahalarda ve daha bir çok yerde ihtiyacımız olan zemin kaplamalar aslında çok kapsamlıdırlar. Isparta akrilik zemin kaplama açık halı sahalar için birebir uygundur. Daha çok o alanda kullanılır. Su bazlıdır. Akrilik zemin kaplamaların ömrü uzundur. Kolay kolay yıpranmaz, deforme olmaz. Epdm zemin kaplama dediğimiz şey ise ana maddesi kauçuk olan bir kaplama çeşididir. Kullanım alanı olarak bir hayli tercih edilir. Isparta tartan zemin kaplama ise genellikle beton zeminlere uygulanır. Bu ürünler enflasyonla beraber dövizdeki hareketlenmelere göre fark gösterir. Akrilik zemin kaplama 4 € civarındadır. Tartan zemin kaplamanın fiyatı diğer çeşitlere göre biraz daha pahalı gelebilir. Bu da 20 € civarındadır.

Ahşap Parke İle Zemin Kaplama ve Fiyatı

Parke özellik bakımından ve kullanım açısından oldukça rahat bir kaplama çeşididir. Görünüş özelliklerine göre belirli bir gruba ayrılırlar. Bu gruplar 3 etaptan oluşur. 1.sınıf, 2.sınıf, 3.sınıf olmak üzere kalınlıkları ve genişlikleri değişiklik gösterir. Ahşap parkenin çeşidi fazladır. En yaygın olanı laminat parkedir. Isparta tartan zemin kaplama ile uygulanış biçimleri benzerlik gösterir. Ahşap parke ile zemin kaplama fiyatı yaklaşık olarak 60 €’dur. Döviz kuruna göre değişir.

PVC Zemin Kaplama Ve Fiyatı

Alışveriş merkezlerinde sık sık rastladığımız ya da bir ofiste, hastanede denk geldiğimiz kaplama çeşidi olan PVC kaplama çok avantajlıdır. Isparta tartan zemin kaplama ile benzerlikler taşır. Fiyat olarak da 11 € civarındadır.