Menü Kapat

Karaman Tartan & Epdm & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

artvin-epdm-ve-tartan-zemin-kaplama

Zemin kaplama konusunda birçok farklı alternatif mevcuttur. Zeminin kullanım amacına uygun olarak farklılık gösteren bu alternatiflerin başlıcaları tartan, akrilik ve Epdm zemin kaplamalarıdır. Uygulama türüne göre fiyatlar 4 €’dan 60 €’ ya kadar değişmektedir.  Karaman Tartan Zemin Kaplama Fiyatı için her bir uygulama türünde ayrı bir değerlendirme ve ücretlendirme söz konusu olacaktır.

Karaman Tartan Zemin Kaplama

Tartan zemin kaplama özellikle düşme riskleri dikkate alınarak uygulanan ve esnekliğiyle düşme durumlarında yaralanma risklerini azaltan bir zemin kaplama türüdür. Beton ve asfalt gibi düz ve sert zeminlere uygulanabilen tartan kaplama; siyah, yeşil ve bordo renk alternatifleri de sunmaktadır. Kauçuk özellikli ve daha çok karo şekilli malzemeler kullanılarak zemine yapıştırma şeklinde uygulanmaktadır. Karoların ebatları 40×40 cm ve 50×50 cm olarak değişmektedir. Karaman Tartan & Epdm & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları hakkında tartan zemin kaplama fiyatı 20 € dolaylarındadır. Fiyatlar döviz kuruna ve uygulanan kaplama kalınlıklarına göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Karaman Epdm & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı

Epdm kauçuk bazlı bir zemin kaplama olup daha çok çocuk parkları, kreşler, açık spor salonları, yürüyüş yolları gibi alanlarda tercih edilmektedir. Akrilik zemin kaplama ise sert zemin tercihlerinde uygulanmakta olup daha çok tenis kortları ve açık spor sahalarında uygulanmaktadır. Karaman Tartan Zemin Kaplama Fiyatları detaylandırıldığında akrilik zemin kaplama fiyatı 4 € dolaylarındadır.