Menü Kapat

Bursa Zemin Kaplama m2 Fiyatları

ankara-zemin-kaplama-hizmetleri

Günlük hayatta ayak bastığımız birçok alanda karşımıza çıkan kauçuk zemin kaplama daha çok spor alanlarında kullanılmaktadır. Parklarda bulunan spor aletlerinin zeminleri, açık basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş yolları kauçuk zemin kaplama ile kaplanmaktadır. Kullanıldığı alana esneklik veren kauçuk zemin kaplama darbenin etkisini azaltan darbe emici özelliği de tercih edilme sebebidir. Bursa Kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları uygulanacak alana uygun olan seçilecek malzemeye ve istenilen kalınlık ölçüsüne göre farklılık göstermektedir.

Çocuk Parklarında Kauçuk Zemin

Her yaş grubundan çocukların oynadığı çocuk parklarında da kauçuk zemin kaplama ve ham maddesi kauçuk olan tartan zemin kaplama kullanılmaktadır. Bu zemin kaplama sayesinde yeni yürümeye başlayan çocuklar da yürümekte zorluk yaşamamaktadır.Ayrıca darbe emici özelliği olan bu zemin kaplama malzemesi ile çocuk parklarında fazla olan çocuk düşmelerinde yaralanma olaylar en aza inmekte ve çocukların canı acımamaktadır. Bu özellikleri ile de kauçuk kaplama ve tartan kaplama anne babalara da rahatlık sağlamaktadır. Bursa’da çocuk parklarında tartan zemin kullanılmakta olup Bursa tartan zemin fiyatları 20 € civarındadır.

Akrilik Zemin Kaplama

Kauçuk zemin ve tartan zemin kaplamanın bir alternatifi de akrilik zemin kaplamadır. Akrilik hammaddesi olan akrilik zemin kaplama spor alanlarında kullanılmaktadır. Özellikle top ile oynanan spor dallarında saha zemininin akrilik ile kaplanması tercih edilir. Akrilik zemin süspansiyon özelliği ile topun zıplamasını ve sporcunun topun kontrolünü daha rahat kendinde tutmasını sağlar. Bursa kauçuk zemin kaplama ürünleri de spor alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır.