Menü Kapat

Kayseri Güncel Epdm Ve Tartan & Aklirik Zemin Kaplama Fiyatları

konya-en-iyi-tartan-epdm-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Epdm kaplamaları artık hemen hemen tüm parklarda, bahçelerde, yürüyüş parkurlarında görmektesiniz. Hemen herkes yaşam alanlarına hak ettikleri konforu yaşamak adına zemin kaplamaları tercih etmektedirler. Özellikle çocuk parklarının tamamında görebileceğiniz bu özel kaplamalar çocukların rahatça koşup oynaması için yapılmaktadır. Kaplama alanında iddialı olan Kayseri güncel zemin kaplama fiyatları ile de farkını göstermektedir. Metrekaresi 4 Euro’dan başlayan fiyatları ile ekonomik olarak bütçenizi sarsmamaktadır. Tamamen özel malzemelerden üretilen zemin kaplamaları sağlığınıza zarar verecek hiçbir madde içermez. Bu nedenle güvenle dilediğiniz her yerde bu harika zemin kaplamaları tercih edebilirsiniz.

Sizde Tartan Zemin Tercih Edebilirisiniz

Pek çok kamu kurum ve kuruluşunda gördüğünüz tartan zemin kaplamalarını sizde yürüyüş parkurlarında, basket ve teniz alanlarında, stadyum ve spor salonlarında tercih edebilirsiniz. Tartarların oldukça kullanışlı olması ve ekstra bakım, cila vs gerektirmemesi zemin kaplamaları içinde en çok tercih edilen ürün olmasını sağlamaktadır. Kayseri güncel zemin kaplama fiyatları metre kare 20 Euro olarak başlamaktadır. Tartan kaplamalar uygulanacak olan alanlara özel makineler ile yapılmaktadır. Kusursuz bir görünüm ve eşsiz konfor sunan bu zemin kaplamalar ile yaşadığınız her anın keyfini çok daha iyi çıkaracaksınız.

Zemin Kaplama Fiyatları

Özellikle Kayseri şehrinde zemin kaplama fiyatları oldukça uygundur. 4 Euro’dan başlayan ve farklı çeşitleri olan bu kaplamaları tercih edebilirisiniz. Bu fiyatlarda kısmen küçük onamalar olabilmektedir. Bunun nedeni ise malzemelerin Euro üzerinden fiyatlandırılmasıdır.