Menü Kapat

Manisa En İyi Zemin Kaplama Fiyatı

erzurum-akrilik-zemin-kaplama-guncel-fiyatlari

Zemin kaplama söz konusu olduğunda, doğru malzemenin seçimi önemlidir. Öncelikle, nerede kullanılacağına ilişkin bilgi sahibi olmalıyız. Bulunduğumuz yerleşim bölgesinin en kaliteli ve en ucuz malzemesini bulmamız gerekir. Manisa en iyi zemin kaplama fiyatı dersek, önümüze pek çok seçenek çıkabilir. Kullanacağımız yer, bir spor alanı ya da çocuk parkı ise seçeceğimiz malzeme ona göre olmalıdır.

Zemin Kaplamada Önemli Olan Ayrıntılar

Zemin kaplaması önemli bir ayrıntı olduğuna göre ve bir defalık kullan at olamayacağına göre, dikkat edeceğimiz hususlar vardır. Kullanılacak malzeme aşınmaya dayanıklı, hijyenik, temizlenmesi kolay, üzerinde rahat yürünebilen ya da koşulabilen; darbelere dayanıklı malzemeden olmalı.  Manisa en iyi zemin kaplama fiyatı araştırılarak, bu kalitede bir ürüne uygun fiyata ulaşılması sağlanmalı. Piyasada ne;  ne fiyata ve ne kalitede? Mutlaka bize hitap edecek bir ürün bulunacaktır.

Zemin Kaplamada Kullanılan Zemin Türleri

Yumuşaklık ve esneklik sağlayan Tartan Zemin; Granül ve kauçuk malzemelerden üretilmiştir. Futbol, basketbol,voleybol sahalarında tercih edilmektedir. Açık havaya ve kapalı ortamlara uygundur, aşınmalara dayanıklıdır. Metrekare fiyatı döviz dalgalanmalarına göre değişmekle birlikte, 20 € civarındadır.

EPDM saf kauçuktan üretilmiştir. Açılımı; Ethylene  Propylene  Diene Monomer olan EPDM, Tartan üzerine kaplanan  kauçuk olarak bilinmektedir. Değişik renk ve desenleri olan bu kaplama, sportif amaçlı yerlerde performansı da artırdığı için tercih edilmektedir. EPDM fiyatı, dövizdeki dalgalanmalara göre değişiklik gösterir. Metrekaresi 22.00 € civarındadır. Akrilik Zemin; dayanıklılığı ve hijyenik oluşu tercih sebeplerindendir. Her türlü zemine uygulanabilir. Reçine ve sentetik dolgulardan üretilmiştir. Metrekare fiyatı, 4 € civarındadır. Döviz kuruna göre değişebilir. Manisa’da en iyi zemin kaplama fiyatını araştırıp değerlendirmek gerekir.