Menü Kapat

Mersin’de En İyi Zemin Kaplama Fiyatları – Tartan – Epdm – Akrilik

canakkale-epdm-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Birbirinden çeşitli kaplama malzemeleri bulunmaktadır. Kullanıldığı amaca göre değişen bu malzemeler, kaplaması yapılacak ortama göre de seçilmektedir. Yetişkinler için ve çocuklar için ayrı ayrı alanlar karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda kullanılan ürünün kaliteli ve sağlıklı olması gerekmektedir. Çünkü kaplama yapılan alanlar, gün içerisinde çok fazla kullandığımız, sık sık soluduğumuz ortamlardır. Aynı zamanda yapılan kaplama malzemesinin kullanım açısından da rahat olmalıdır. Gün içerisindeki yaşamımızı zorlaştıran kaplamalar tercih edilmemelidir. Mersin en iyi zemin kaplama bu açıdan hem rahatlık açısından hem de sağlık açısından tercih edilmektedir. Metre karesi 4 Euro olan fiyatlar enflasyon ve döviz kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerimiz hiçbir şekilde sağlığı tehdit eden maddeler içermemektedir.

Cam Kadar Şeffaf Zemin Kaplama

 Hayatımın her alanında değişime mutlaka ihtiyaç vardır. Farklılığı yaşam stili haline getirenler ve tarzını ayak bastığı zeminde de göstermek isteyenler için Mersin en iyi zemin kaplama tercih edilmektedir. Metrekaresi kaplama kalınlığına göre 17 ve 20 Euro arasında değişmekte olan şeffaf epoksi zemin kaplama ile hayallerinizi yaşadığınız yere taşıyabilirsiniz. Parlak ve sanatsal bir görüntü veren şeffaf epoksi zemin kaplama ile bulunduğunuz zemin beton olsa dahi okyanusları ayağınıza getirebilirsiniz. İçerisinde yer alan epoksi maddesi ile yıldız kadar parlayan zemininizi sık sık silmenize gerek bile kalmaz.

Arabalarınızın da Sağlığı İçin

Büyük şehirlerin en kullanışlı ve en gerekli araçlarından biri otomobillerdir. Acil durumda, işimize gittiğimizde, çocuklarımızı okula bırakırken, sınavlara yetiştiğimizde önceliğimiz her zaman arabalarımız olmuştur. Arabalarımızın yaşadığı alanın da bu yüzden bizim kadar sağlıklı bir ortam olması gerekir. Mersin’de iyi zemin kaplama, arabalarınıza da en sağlıklı ortamı sunmaktadır. Metrekaresi 20 Euro olan bu kaplama ile arabalarınızı sık sık tamirciler götürmek zorunda kalmazsınız