Menü Kapat

Osmaniye Güncel Epdm Zemin Kaplama Fiyatları

adiyaman-epdm-tartan-akrilik-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Açık ve kapalı alanlarda zemin kaplaması olarak çok fazla tercih edilen EPDM; oldukça kullanışlı bir malzemedir.  Osmaniye Güncel Zemin Kaplama Fiyatı konusunu araştırırken bu malzemelerin ne kadar işe yaradığını bir kez daha görmüş oluyoruz. Spor alanlarının zeminleri düşmelere karşı esnek olmalı ve hareket kolaylığı sağlamalıdır.

Koşmayı, yürümeyi, topu hareket ettirmeyi zorlaştıran bir zemin kaplama kimsenin işine gelmez. Sporcunun düşmesi durumunda zemin sertse ciddi yaralanmalara sebep olabilmektedir; bu gibi durumlar söz konusu olduğunda EPDM ve türevleri üretilmiştir. Bir kauçuk malzeme olan EPDM, aşınma ve darbelere dayanıklıdır. Kalite ve maliyeti ters orantılı olan EPDM, duvar yalıtım malzemesi olarakta kullanılmaktadır.

EPDM, Tartan ve Akrilik Zemin Kaplamalarının Ortak Özellikleri

Spor salonlarının zeminlerinin hemen hepsi aynı sebeplerden dolayı bu malzemelerle kaplanmaktadır.  EPDM, tartan ve akrilik zemin kaplamalarının kauçuk hammaddesinden oluşu da başka bir ortak özelliktir. Renk çeşitlilikleri kullanıldıkları alanlara canlılık katmaktadır.  Tartan zemin kaplama, EPDM gibi kauçuk esaslı olup, granül ve polimer malzemelerle zenginleştirilmiştir. Akrilik özelliği sayesinde saha çizgileri dayanıklı bir şekilde çizilmektedir. Ortak özelliklerinden biride hava koşullarına dayanıklı oluşu sebebiyle açık ortamlarda rahatlıkla tercih edilmeleridir.

EPDM, Tartan ve Akrilik Zemin Kaplamalarının fiyatları

Zemin kaplama fiyatları satış bölgesine göre çok az farklar göstermektedir. Dövize endeksli olarak artan ya da azalan fiyatlar görülmektedir. Osmaniye Güncel Zemin Kaplama Fiyatı da bu şekilde değişiklik göstermektedir. EPDM 10€, Tartan 20€, akrilik zemin kaplama 8€ civarındadır.