Menü Kapat

Rize Güncel Epdm Ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

amasya-epdm-tartan-zemin-kaplama-fiyatlari

Tartan, epdm ve akrilik zemin kaplamalar sık kullanılmalarının yanında, spor faaliyetleri için önemli bir yere sahip zemin kaplama türüdür. Farklı zemin türleri üzerine uygulanabilen kaplamalarda esneklik ve su geçirimlilik önemli yer tutmaktadır. Ayrıca Rize güncel epdm ve tartan & akrilik zemin kaplama fiyatı olarak da tatmin edici bir düzeydedir.

Akrilik zeminlerin ortalama fiyatı 4 € civarında değişirken tartan ve epdm zemin kaplama fiyatları 20 € gibi rakamlar üzerinden hesaplanır. Bu rakamlar kesin bir fiyat olmayıp ekonomik konjonktüre göre değişiklik göstermektedir. Euro para biriminin o günkü durumuna, enflasyon miktarına yahut döviz kurlarındaki değişimlere göre fiyatlarda da birtakım değişimler gözlenmektedir.

Epdm Ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplamaların Faydaları

İnsan sağlığına bir zararı olmayan ve esnek bir madde olan kauçuktan üretilmesi önemli faydalarından biridir. Darbe emici olmaları ve kaymaya neden olmaması sporcuların daha rahat hareket etmesini sağlar. Bunların dışında dayanıklılığı ve uzun süre kullanıma elverişli olması da talep edilen bir ürün olmasını sağlamaktadır.

Epdm Ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplamalarının Kullanım Yerleri

Spor yapılan yerlerde genellikle tartan ve epdm zemin kaplamaları tercih edilirken sahalarda, kortlarda akrilik zeminler kullanılmaktadır. Zira top ile yapılan sporlar için akrilik zeminler daha uygun düşmektedir. Tartan zeminler ise çocuk bahçeleri, fitness salonları, yürüyüş ve koşu parkurları, okul bahçeleri, atletizm parkurlarında daha çok kullanılır. Ayrıca Rize güncel epdm ve tartan & akrilik zemin kaplama fiyatı ile doğru bir tercih olup etkili hizmet sunulmaktadır.