Menü Kapat

Samsun Tartan & EPDM & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

izmir-guncel-epdm-ve-tartan-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Tartan zemin kaplama, spor ve aktivite yapılan alanlarda, performansı olumlu yönde etkilediği için tercih edilmektedir. Esnek ve yumuşak yapısı sebebiyle çocukların ve oyuncuların, yaralanma riskini en aza indirmektedir. Darbelere ve soğuk veya sıcak hava şartlarına karşı dayanıklı olması sebebiyle kullanım alanları oldukça geniştir. Su ve ses yalıtımı, darbe emici özelliği sayesinde, çocuk oyun alanlarında, basketbol sahalarında, yürüyüş yollarında, havuz çevrelerinde, atletizm alanlarında kullanılır. Samsun tartan zemin kaplama fiyatı piyasadaki dalgalanmalara ve günlük döviz kurları baz alındığında değişkenlik gösterebilir.

Tartan Zemin Kaplama ile Ekonomik ve Şık Alanlar

Tartan zemin kaplama, kauçuk malzeme ile yapıldığı için çevre dostu bir üründür. Diğer zemin döşemelerine göre kolay ve hızlı yapılır. Yapılacak zemin için başka bir masraf gerektirmez. Tamir ve bakıma gerekmediğinden ekonomiktir. Zemine koyulacak her türlü spor aletleri ve çocuk parklarının uyguladığı basınç ve ağırlığına karşı dayanıklıdır.Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Genleşme, büzülme ve esneme yapmadığı için uzun süreli kullanıma uygundur. Samsun tartan zemin kaplama fiyatı 20 € civarında gözlemlenmektedir.

Tartan Zemin Kaplama Kullanım Koşulları

Doğal renkli kauçuk malzemelerden üretilen tartan zemin kaplamanın bu sebeple kullanım ömrü uzundur. Sonradan renklendirme işlemi yapılmadığı için renk solması gibi olumsuz bir durum yaşanmaz. Geniş bir renk ve desen skalasına sahip olduğundan dolayı her alanda uygulanması mümkündür. Samsun tartan zemin kaplama fiyatları  yapılacak alanın metrekaresine, renk çeşitliliğine ve kalınlığına göre değişiklik gösterir.