Menü Kapat

Siirt Güncel EPDM ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

akrilik-zemin-kaplama-guncel-m2-fiyatlari

Akrilik zemin kaplama, son dönemlerde en çok tercih edilen kaplama olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek dayanım gücü, darbelere karşı koruyuculuğu, hijyenik oluşu ve içeriğinde sert kimyasallar barındırmadığından sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer kaplama sistemleri ile karşılaştırıldığında akrilik kaplamanın m2 fiyatının daha hesaplı olduğu görülmektedir. Geniş kullanım alanlarına sahip akrilik kaplama sistemleri, en çok spor sahalarında kullanılıyor. Ülkemizin birçok bölgesinde de tercih edilen Siirt güncel akrilik zemin kaplama fiyatı döviz kuruna bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Akrilik Zemin Kaplama Kullanışı

Akrilik zemin kaplama, iç ve dış mekanlara uygulanması ve uzun süre dayanıklılığını koruması sayesinde günümüzde birçok spor branşlarının faaliyet verdiği yerlerde kullanılmaktadır. Bu kaplamalar, her zeminin üzerine kolaylıkla uygulanır. Uygulanan zeminin, düz ve pürüzsüz olmasını sağlayarak üzerinde faaliyetlerin gerçekleştirilmesini kolaylaştırır. Esneyen yapısı sayesinde kırılmaz ve çatlama yapmaz. Hava şartlarından etkilenmeyen bu sistem, zorlu koşullarda rahatlıkla kullanılabilir. Siirt güncel akrilik zemin kaplama fiyatları 4 ila 6 € arasında gözlemlenebilir

Akrilik Zemin Kaplama Uygulaması

Akrilik kaplama uygulanırken öncelikle zemine, değişik renklerde özel astarı sürülür. Daha sonra sentetik yüzey düzenleyici ve son kat boya sürülerek tamamlanır. Sporcunun sakatlanma durumlarını minimuma indirmek için darbelere karşı koruyuculuğu arttıran kauçuk yapıdan üretilen cushion sistemi de eklenmektedir. Bu yüzden spor ve yaya kullanımın yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Siirt güncel akrilik zemin kaplama fiyatı uygulanacak alan büyüklüğüne ve iş yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.