Menü Kapat

Sinop En İyi Zemin Kaplama Fiyatları | Tartan | EPDM | Akrilik

konya-en-iyi-tartan-epdm-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Tartan zemin kaplama sistemler; elastik dokusu ile uzun ömürlü, sporcuyu dış etkenlere karşı koruyan, UV ışınlarından etkilenmeyen, rengi solmayan bir üründür. Diğer sitemler gibi kauçuk esaslıdır. Tartan, zemin ve pist kaplamalar günümüzde özellikle tercih edilmektedir. Süspansiyon özelliği sayesinde darbe karşıtıdır. Envaiçeşit renk ve desende sunulan bu sistemler; yürüyüş yolları, spor ve pist alanlarında, park ve bahçelerde, hayvanat barınaklarında zemin kaplaması olarak tercih edilir. Sinop en iyi zemin kaplama fiyatı arasından tartan zemin 20 € civarındadır.

EPDM Zemin Kaplama ve Diğer Sistemler

EPDM zemin kaplama, diğer sistemlere benzer olarak atletizm pistlerinde kullanılmaktadır. Hammaddesi kauçuk olan EPDM sistemi, farklı granül ve büyüklüklerde üretilmektedir. Kapalı spor alanları dışında halı sahalarda da kullanılır. Bu alanlarda yapay çim üstüne küçük parçalar şeklinde serpiştirilir. Bu sayede zeminin elastikliğini arttırmak ve yapay çimin kullanım ömrünü uzatmak amaçlanır. Elastik yapısı ile sporcuyu veya atleti yormaz. Sinop en iyi zemin kaplama fiyatları ile EPDM sistemi kur ve enflasyona göre değişse de 20 ila 30 € arasındadır.

Akrilik Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Akrilik zemin kaplama; bowling salonlarına, çocuk oyun alanlarına, bisiklet yollarına ve aktivitenin yoğun olduğu yerlere uygulanmaktadır. Bileşeninde yer alan süspansiyon dokusu ile oyuncunun hareket kabiliyetini, maksimum düzeye çıkarmayı hedefler. Estetik ve dekoratif dokusu ile ısı değişimlerine ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Dayanıklılığı, içerisinde yer alan reçine ve sentetik malzemelerin karşımı ile sağlanmaktadır. Sinop en iyi zemin kaplama fiyatı arasından akrilik zemin kaplama piyasaya 4 € olarak yansımaktadır.