Menü Kapat

Şırnak Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

agri-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Zemin kaplamaları sert ve yumuşak zemin taleplerine ve başka detaylara göre farklılıklar göstermektedir. Spor salonları, çocuk parkları, yürüyüş yolları, hastane ve benzeri kamu binaları gibi değişik mekanlar için farklı zemin kaplamaları uygulanmaktadır. Akrilik, tartan ve Epdm zemin kaplamaları en çok tercih edilen uygulamalar olup uygulandıkları mekanlarda verimlilik sağlamaktadırlar. Şırnak Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı konusunda net bilgiler verebilmek için uygulama detaylarının bilinmesinde fayda olacaktır. Zira zemin kaplama uygulamaları kullanılacak malzemeden talep edilen kalınlığa kadar birçok alternatif sunmaktadır.

Tartan ve Epdm Zemin Kaplamaları

Tartan ve Epdm zemin kaplamaları esnek kauçuk malzemeler kullanılarak uygulanmaktadır. Sağladıkları esneklikle özellikle çocuk parkları, oyun alanları, kreşler ve fitness salonları gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Hem esneklikleri hem de estetik görüntüleri ile bu mekanlarda ideal çözümlerdir. Sentetik kauçuk ve geri dönüşüm kauçuklardan üretilen malzemeler beton veya asfalt üzerine uygulanabilmektedir. Şırnak Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları belirlenirken uygulamaların detayları önem taşımaktadır. Tartan zemin kaplama fiyatları 20 € dolaylarında olup renk ve uygulama kalınlıkları fiyat farklılıklarına sebep olabilmektedir.

Akrilik Zemin Kaplamaları ve Fiyatları

Su bazlı zemin kaplama uygulamaları olan akrilik kaplamalar 4 € dolayındaki fiyatlarıyla ekonomik çözümler sunmaktadır. Akrilik zemin kaplama özellikle sert zemin gerektiren mekanlarda en ideal çözümlerdendir.  Şırnak Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı taleplerin detaylarına göre değişebilmektedir.