Menü Kapat

Terrazzo Dökme Taş Halı Zemin Kaplama Fiyatları – Güncel

terrazzo-dokme-tas-hali-zemin-kaplama-fiyatlari-guncel

Dünyada bilinen en eski ve en çevreci zemin kaplama yöntemi Terrazzo uygulaması, güçlü tutucu özelliğe ve yüksek kimyasal dirence sahip epoksi reçinelerle uygulanır. Düşük bakım maliyeti ve uzun ömürlü olmasıyla tercih edilen Terrazzo nedir? Nerelerde uygulanır? İçeriğinde derz bulunmadığından; hastane, okul, havaalanı, alışveriş merkezi gibi bütünlük gerektiren mekanların zeminlerinde sıklıkla tercih edilir. Güncel Terrazzo Dökme Taş Halı Fiyatı çok sayıda alternatif seçeneği sunmaktadır.

Günümüzde kullanılan malzemelerin çoğu oda sıcaklığında buharlaşan uçucu kimyasal bileşikler içermekteyken, terrazzonun bileşiminde bu maddeler bulunmaz.

Terrazzo’nun Tercih Nedenleri

Geleneksel zemin kaplama yöntemlerinde bakım ve değişiklik maliyetleri günden güne artarken, terrazzo ürünlerinin kullanıldığı uygulamalar asgari bakım yükü öne çıkmaktadır. Benzersiz desenleri ile ilgi çeken terrazzo, derzsiz ve sürekli yapısıyla bulunduğu alana hacim kazandırır. Nem tutmamasından dolayı bakteri ve mantar gibi zararlı oluşumlara izin vermeyen terrazzonun bazı ülkelerin hastanelerinde kullanılması zorunlu hale getirilmiştir. Üretiminde olabildiğinde geri dönüşüm ürünleri kullanıldığından terrazzo aynı zamanda çevreci bir uygulamadır.

Güncel Terrazzo – Dökme Taş Halı Fiyatı

Özellikleri ve avantajlarıyla rakiplerine fark atan Terrazzo’nın, enflasyon ve döviz kurundaki dalgalanmalar nedeniyle fiyatlarında değişiklikler ve güncellemeler olmakla birlikte, Güncel Terrazzo Dökme Taş Halı Fiyatları 15 € olarak belirlenmiştir. Bu fiyatlar döviz kurlarındaki hareketlere bağlı olarak azalmakta veya yükselmektedir. Bu malzeme ile zemin kaplaması yaptıracak olanların araştırma yapıp malzemelerini ona göre almaları uygun olacaktır.

Open chat