Menü Kapat

Van Güncel Zemin Kaplama Fiyatları

agri-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Doğru bakım yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanılmaya müsait olan Van zemin kaplama fiyatı bakımından da 4 € olmasıyla dikkat çekicidir. Euro üzerinden fiyatlandırılması dolayısıyla günün ekonomik şartlarının doğurduğu durumlar ölçüsünde çeşitli değişimler yaşanabilmektedir. Tartan kaplamalar da aynı şekilde 20 € gibi bir fiyata sahip olsa enflasyon ve döviz kurundaki dalgalanmalardan ötürü değişiklik yaşanabilmektedir.

Çoğunlukla yürüme alanları, çocuk parkları ve sahalarda kullanılan kauçuk ham maddeli bu alanlar, esnek yapıda olması, kolay temizlenmesi, kayma yapmaması, aşınmalara dayanıklı olması ve darbe emisyonu sağlaması nedeniyle talep edilmektedir. Bu kaplama yapılan yerlerde yürüyüş ve spor daha konforlu olmaktadır. Zemin yapılan hareketlerde kişiye kolaylık sağlayarak destek olmaktadır.

Epdm ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplama Nasıl Yapılır

Uluslararası standartlara göre yapılan tartan zeminler, özel makineler aracılığıyla 15 mm kalınlığında hazırlanmaktadır. İstenilen kalınlığa göre de farklı uygulamalar yapılabilmektedir. Uygulama aşamasında ilk olarak işlemin yapılacağı yere doğru primer uygulaması gerçekleştirir. İklime uyum sağlayacak sbr granülleri ile poliüretan binder kullanılarak elastik bir tabaka elde edilir ve bir günün ardından malzeme kürlenerek kullanıma hazır hale gelir.

Epdm ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplama Faydaları

Esnek bir madde olmasından dolayı farklı koşullara kolay uyum sağlar. Güneş ve kar gibi doğa olaylarından etkilenmez. Elastik olduğundan malzeme her şekle girebilir. Dayanıklılığından ötürü genleşme, büzüşme, esneme gibi sorunlar yaşanmaz. Renklerinde bozulma görülmez. Sıklıkla kullanılan Van akrilik zemin kaplama fiyatı açısından da bütçeyi zorlamaz.

Open chat