Menü Kapat

Yozgat En İyi Zemin Kaplama Fiyatları

bolu-akrilik-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Ham maddesi kauçuk olan tartan, epdm ve akrilik zemin kaplamalar genellikle spor alanlarında zemin kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Elastik özellikte olması bu zemin kaplamaların tercih edilmesinin en büyük özelliğidir. Suya dayanıklı olması ve dört mevsim hava koşullarına dayanıklı zemin kaplaması olması sayesinde tartan/epdm ve akrilik zemin kaplamaların dayanıklılık süresi de fazladır. Her hava ısısına dayanıklı olması kauçuk tartan, epdm ve akrilik zemin kaplamaların özellikle dış mekanlarda kullanılmasını sağlar. M2 fiyatı 4 € olan akrilik zemin kaplama Yozgat En iyi zemin kaplama fiyatları olarak en uygun fiyatlı zemin kaplamadır.

Açık Spor Alanları İçin Zemin Kaplama

Tartan zemin kaplama başta olmak üzere epmn ve akrilik zemin kaplama açık spor alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Darbe emen ve elastiklik özelliği bu zemin kaplamaların spor alanlarında rahatlıkla kullanılmasını sağlar. Sporcuların ve spor yapanların sakatlanma ve yaralanma riski bu zemin kaplamaların darbe emme  özelliği sayesinde minimuma inmektedir. Tartan ve epdm zemin kaplama basketbol, voleybol sahaları, atletizm sahaları ve tenis kortları ile yürüyüş parkurlarında kullanılmaktadır.

Tartan/EPDM ve Akrilik Zemin Kaplama Temizliği ve Bakımı

Tartan,epdm ve akrilik zemin kaplama temizliği su ile rahatlıkla yapılmaktadır. Suya dayanıklı zemin kaplama malzemesi olması sebebiyle yağmur suyuyla da temizlenmesi bir avantajdır. Zemin kaplamada bir problem ya da hasar olduğunda sadece ilgili bölümün değiştirilmesi de ayrı bir avantajdır. Zemin kaplama seçenekleri içinden Yozgat en iyi zemin kaplama fiyatı araştırması yapılırken bu özellik de gözardı edilmemelidir.