Menü Kapat

Antalya Zemin Kaplama Malzemeleri Hakkında

canakkale-epdm-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Hastaneler, okul bahçeleri, spor salonları ve diğer alanlarda zemin kaplama malzemeleri özel üretim maddelerden oluşur. Katı zeminleri daha yumuşak ve uzun ömürlü olarak revize eden bu tür zeminler, kişi sağlığının korunmasına da yardımcı olur. Bu bağlamda yeni mimarilerde, zemin kaplama tercihleri, bu doğrultuda şekillenir. İşte Antalya zemin kaplama fiyatları üzerine ayrıntılar.

Tartan Zemin Kaplama Fiyatları

Sizde sağlığınıza ve estetik görünüme özen gösteriyorsanız, ev ya da iş yerinizin zemin kaplamaları ilginizi çekmelidir. Antalya zemin kaplama m2 fiyatları, ürün kalitesi ve modeline göre değişiklik gösterir. Buna göre sırasıyla güncel fiyat düzenlemesi şu şekildedir;

Zemin kaplama M2 fiyatları, 20 Euro iken, fiyatlar kur ve enflasyon değişimine göre güncellenmektedir. Tartan pistleri en çok çocuk parkları ile yürüyüş alanları ve halı sahalarda görürüz. Sporcu ve çocuk sağlığına uygun olarak tasarlanan özel üretimi sayesinde, bacak kas ve liflerini yormaz.

Zemin Kaplama Fiyatları Üzerine İnceleme

Tartan pistle birlikte en çok tercih edilen pistlerden biride, akrilik kaplamalardır. Akrilik zemin kaplama M2 fiyatları, 4 Euro iken, fiyatlar kur ve enflasyon değişimine göre güncellenmektedir.

Bir diğer zemin kaplama türü olan kauçuk modelleri fiyatları da yine değişim gösterir. Kauçuk zemin kaplama M2 fiyatları, 10 Euro iken, fiyatlar kur ve enflasyon değişimine göre güncellenmektedir. Fiyat listelerinde meydana gelebilecek değişikliklerden mağdur olmamak adına elinizi çabuk tutmalısınız.