Menü Kapat

Aydın Zemin Kaplama Fiyatları

aydin-zemin-kaplama-fiyatlari

Günümüzde son teknolojinin, hayatımızın her alanına dokunmasına şahitlik ediyoruz. Bu duruma en net örneklerden biride, özel olarak geliştirilen zemin kaplama maddelerinin, farklı ortam ve alanlarda kullanılmasıdır. Özellikle yeniden imara açılan alanların zeminlerinde, özel kaplama maddeleri özel olarak aranmaktadır. Aydın zemin kaplama fiyatları, kullanılan malzemenin özelliğine göre değişmektedir.

Zemin kaplama maddeleri denildiğinde akıllara ilk olarak tartan pistler gelir. EPDM, Akrilik ve Kauçuk gibi özel kaplama materyalleri de, yine kullanım alanına sahiptir. M2 zemin kaplama fiyatları, tercih edilen ürüne göre büyük değişimler gösterebilir. Bu durumda, materyal seçiminde, alanın özelliği ve zemin durumu etkili olacaktır.

En çok kullanılan zemin kaplama ürünlerinden olan; M2 akrilik zemin kaplama fiyatları sizler için sunulacaktır. Buna göre ihtiyacınız olan ürüne doğrudan sipariş verebilirsiniz.

EPDM Zemin Kaplama Fiyatı Ne Kadar?

Özel olarak formüle edilen, poliüretan bağlayıcılar ile karıştırılarak, mala yardımıyla serilip sıkıştırılan, orijinal renkli kauçuk yani EPDM, parklarda ve oyun bahçelerinde tercih ediliyor. Aydın M2 EPDM zemin kaplama fiyatları, son liste de, 10 Euro’dan değer görüyor.

Tartan Zemin Kaplama M2 Fiyatları

Çocukluğumuzun geçtiği yürüyüş parkuru ve parkların özel zemin kaplamalarında kullanılan tartan zeminler, üstün koruma özelliği gösterir. M2 tartan zemin kaplama fiyatları, 20 Euro’dan değer görmektedir. Fiyatlar, meydana gelen her türlü enflasyon ve döviz değişimlerinden doğrudan etkileniyor. Elinizi çabuk tutarak geçerli liste fiyatlarından yararlanmak üzere, teklif almanızda fayda bulunuyor. Zira firmamız Aydın zemin kaplama ürünlerini oldukça uygun fiyatlı olarak müşterilerine sunmaktadır.