Menü Kapat

Bayburt En İyi Zemin Kaplama Fiyatları Tartan / Epdm / Akrilik

afyon-m2-zemin-kaplama-fiyatlari-akrilik-epdm-tartan

Tartan, epdm ve akrilik zemin kaplamalar dış alanlarda spor sahalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Top ile oynanan spor oyunlarında sahalarda bu zemin kaplama rahatlıkla kullanılmaktadır. Darbe emici özelliğinin olması tartan, epdm ve akrilik zemin kaplamanın spor sahalarında tercih edilmesinde en büyük etkendir. Bu zemin kaplamaların darbe emici özelliği sporcuların ve spor yapan kişilerin düşme sırasında yaralanma ve sakatlanma riskini azaltmaktadır. Elastik özelliği ise bu zemin üzerinde spor yapan kişilerin daha geç yorulmalarını sağlar. Özellikle kışları çok soğuk olan ve eksi derecede soğuk havaların yaşandığı Bayburt’ta dış alanlar için tartan, epdm ve akrilik zemin kaplamalar tercih edilebilmekte ve Bayburt en iyi zemin kaplama fiyatı olarak bu zemin kaplamalar tercih edilebilmektedir.

Çocuk Oyun Alanlarında Zemin Kaplama

Darbe emici özelliğinin olması sebebiyle tartan, epdm ve akrilik zemin kaplama çocuk oyun alanları ve çocuk parklarında kullanılmaktadır. Çocukların oyun oynarken, koşarken düşmeleri çok sık yaşanılan bir olaydır. Özellikle yeni yürümeye başlayan çocuklar ilk adımlarını atarken sıklıkla düşerler. Çocukların ve bebeklerin düşmeleri en az acı ve en az yara ile sonuçlanması için bu zemin kaplamalar tercih edilmektedir. Hijyenik ve kanserojen madde içermemesi de özellikle çocuk oyun alanlarında rahatlıkla kullanılmasını sağlar.

Akrilik Zemin Kaplama

Tartan epdm ve akrilik zemin kaplamalarda akrilik zemin kaplama epdm ve tartan zemin kaplamaya göre fiyat olarak daha uygun bir zemin kaplamadır. M2 fiyatı 4€ olan akrilik zemin kaplama Bayburt en iyi zemin kaplama fiyatı olarak söylenebilir.