Menü Kapat

EPDM Zemin Kaplamaları

amasya-epdm-tartan-zemin-kaplama-fiyatlari

EPDM zemin kaplamaları son dönemlerde insanların dinlenmek, huzur bulmak ve hatta yürüyüp stres atmak için tercih ettiği hemen her yerde kullanılmaktadır. Özel kauçuklardan üretilen bu kaplamalar ile yorulmadan yürümenin, eğlenmenin farkını yaşayacaksınız. Güncel EPDM zemin kaplama fiyatı tercih edeceğiniz esnek ve dayanıklı kaplamalara göre farklılık göstermektedir.

Zemin kaplamaları parklarda, bahçelerde, garajlarda, spor salonlarında, koşu parkurlarında, tenis kortlarında, bahçelerde vs sıklıkla tercih edilmektedir. Oldukça kaliteli ve dayanıklı olan bu ürünleri yaşam alanlarında kullanmaya başladığınız zaman çok daha keyifli vakitler geçirmeye başlayacaksınız.

Güncel EPDM Zemin Kaplama Fiyatları Ne Kadardır?

Zemin kaplama malzemeleri insanların hayatlarını çok daha konforlu hale getirmek amacı ile üretilmiş malzemelerdir. Bu nedenle içerisinde çevreye ve insan sağlığına zarar verecek hiçbir etken madde bulunmamaktadır. Çocuklarınızın koşup oynayacağı veya sabahları yürümek için tercih edeceğiniz bu alanları oldukça uygun fiyatlar ile kaplatarak çok daha güzel ve kullanışlı bir hale getirmeniz mümkündür. Güncel EPDM zemin kaplama fiyatları eğer Aklirik kaplama seçecek iseniz 4 Euro, Tartan kaplama seçecek iseniz 20 Euro, Poliüretan kaplama 10 Euro, kauçuk kaplamalar 10 Euro gibi değişen fiyatlardan başlamaktadır. Tercih edeceğiniz zemin kaplamaya göre fiyat farklılıkları olmaktadır.

EPDM Zemin Kaplama Bakımı

Zemin kaplamalarını yaptırdıktan sonra pek çoğunda ekstra temizlik, bakım, onarım gerekmemektedir. Güncel EPDM zemin kaplama fiyatı ve bakımı ile de her zaman bütçeleri korumaktadır. Ayrıca yapılan bu zemin kaplamalar zorlu kış koşullarına da oldukça dayanıklıdır.