Menü Kapat

Bartın Güncel Epdm ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

aydin-zemin-kaplama-fiyatlari

Birçok koşula dayanıklı olan EPDM; dayanıklılığı sebebiyle dış ortam zemin kaplamalarda tercih edilmektedir. Bartın güncel tartan zemin kaplama fiyatları konusunu araştırırken, kullanacağımız zemin kaplamanın maliyetini ve dayanıklılığını ön planda tutuyoruz. Açılımı Etylene Propylone Monomer olan bu madde, fonksiyonel bir kauçuktur. Bu madde otomotiv sektöründe de kullanılmaktadır. Açık ve kapalı spor alanları, parklar, at haraları, havuz kenarları gibi alanlarda gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Hava şartlarına dayanıklılığı, elastikiyet özelliği, sağlıklı oluşu tercih sebeplerinin başında gelir. Fiyat olarak bakıldığında m2 fiyatı döviz kurlarına göre değişmekte ve 10€  civarındadır.

Neden Kauçuk Zemin Tercih Edilir

Kauçuk zeminlerin tercih nedeni yumuşak ve esnek olmasıdır. Düşmelere, darbelere karşı daha güvenlidir. Temizlenmesi kolay olmakla birlikte her koşula uyumlu olması tercih edilme sebeplerindendir. Spor müsabakaları da sporcuların üzerinde daha rahat hareket etmelerini sağlar.

Tartan ve Akrilik Zemin Kaplama Hakkında

Zemin kaplama konusunda tartan ve akrilik renk seçenekleriyle oldukça rağbet görmektedir. Sağlamlığı, dayanıklılığı, hareket rahatlığı sayesinde, basketbol, voleybol, futbol sahalarında, tenis kortlarında tercih edilmektedir. Akrilik zemin kaplama saha çizgilerinin belirlenmesi açısından tercih edilmektedir. Akrilik zemin ile kaplanan alanlar canlı ve parlak görünmektedir. Hava şartlarına dayanıklı oluşu dış mekanda rahatlıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. Renklerin solması ve silinmesi çok zor hatta mümkün değildir. Genelde beyaz olan akrilik, daha farklı renklerde de uygulanmaktadır. Akrilik zemin kaplama fiyatı 4€ civarında olup, döviz hareketleriyle bağlantılıdır. Tartan zemin kaplama 20€ civarıdır. Bartın güncel akrilik zemin kaplama fiyatları dövize endekslidir.