Menü Kapat

Konya En İyi | Tartan | EPDM | Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı

konya-en-iyi-tartan-epdm-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Spor salonları, sahalar ve parklar gibi birçok alanın zemininin kaliteli olması için zemin kaplama işlemleri yapılmaktadır. Zemin kaplamaları için birçok farklı malzeme kullanılabilir. Bu malzemeler arasında EPDM, tartan ve akrilik çeşitleri sıklıkla kullanılır. Akrilik zemin kaplama malzemeleri çeşitli avantajlara sahiptir. Çeşitli spor sahalarında kaymayı engelleme ve esnekliği sağlama amaçlarıyla uygulanan akrilik zemin kaplama, aynı zamanda uygun fiyatlara sahiptir. Konya en iyi zemin kaplama fiyatı, akrilik zemin kaplamalarda uygulanır. Akrilik zemin kaplamalar metrekaresi 4 Euro fiyatından uygulanır.

Uygun ve Avantajlı EPDM Zemin Kaplama

Zemin kaplama malzemeleri içinde sentetik zeminler için uygun olan malzeme EPDM zemin kaplamadır. Çeşitli spor aktivitelerinde performansı arttırıcı özelliğe sahip olan EPDM zeminler dayanıklı ve uygun fiyatlıdır. Müşterilerin talebine göre renklerde ve kalınlıklarda yapılır. Birçok kişi tarafından tercih edilen EPDM zemin kaplama fiyatı 4 Euro şeklindedir. Döviz piyasası ve Euro üzerindeki dalgalanmalar ile değişiklikler olmaktadır.

Konya Kaliteli ve Uygun Zemin

Kırılma ve çeşitli çatlamalara karşı dayanıklı olan zeminler çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Zemin kaplama ile değişik alanlarda esnek ve kaliteli zeminler oluşturulur. Asfalt ve beton üzerine uygulanan tartan zeminler çeşitli renk ve özelliklere göre yapılmaktadır. Sağlıklı ve avantajlı olan tartan zeminlerin kaplaması metrekaresi 20 Euro fiyatından yapılmaktadır. Konya en iyi zemin kaplama fiyatı içinde bulunan tartan zeminlerin fiyatları dalgalanmalar gösterebilir.