Menü Kapat

Kocaeli Güncel EPDM ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı

canakkale-epdm-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Kaplama için kullanılan zemin kaplama ürünlerinden en çok tercih edilenler arasında EPDM, Tartan ve Akrilik zemin türleri bulunur. Fiziksel ve kimyasal etkilerin zeminler üzerindeki etkisini azaltmak için zemin kaplama işlemleri yapılır. Estetik, kullanışlı ve dayanıklı olan zemin kaplama malzemeleri çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. EPDM zemin kaplama atletizm, basketbol ve voleybol sahalarının zeminlerinde kullanılmaktadır. Kocaeli güncel zemin kaplama fiyatı, kullanılan zemin çeşidine göre farklılık göstermektedir. EPDM zemin kaplama işlemleri metrekaresi 4 Euro fiyatı ile yapılmaktadır.

Kaliteli ve Dayanıklı Zemin Kaplama

Zemin kaplama malzemelerinin kaliteli olması gerekmektedir. Yüksek kalite, dayanıklı ve uzun ömürlü zemin kaplama ürünleri daha çok tercih edilmektedir. Tartan zemin kaplama ile zemindeki esneklik sağlanabilir. Tartan zeminler kaymayı engeller. Kaymayı engellemesi nedeniyle yağmurlu havalarda rahat spor yapılmasını sağlar. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kocaeli’de tartan zemin ürünlerinde metrekaresi 20 Euro üzerinden sunulmaktadır. Bu fiyatlandırmalar Euro dalgalanmalarına göre değişiklik göstermektedir.

Kocaeli Akrilik Zemin Kaplama

Yürüyüş parkurları ve bisiklet yollarında, tenis, basketbol ve voleybol sahalarında kullanılan akrilik zeminler, sürtünme ve aşınma gibi etkilere dayanıklıdır. Spor sahaları için gerekli olan zemin kaplama işlemleri en kaliteli şekilde müşterilere sunulmaktadır. Kaymalara karşı dirençli olan zeminlerde kırılma ve çatlama olmamaktadır. Aynı zamanda birçok zararlı kimyasal maddelere dayanıklıdır. Kocaeli güncel zemin kaplama fiyatı akrilik zeminlerde uygundur. Metrekaresi 4 Euro olan akrilik zeminler, dalgalanmalara göre çeşitlilik gösterebilir.