Menü Kapat

Ağrı Tartan, Akrilik, Kauçuk Zemin Kaplama m2 Fiyatları

agri-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Yoğun kullanılan alanların zemini için daha dayanıklı malzemeler tercih edilmelidir. Tartan zemin kaplama düşme riskinin olduğu mekanlarda kaymayı engelleyerek düşmeleri azaltır. Yürürken düşmeme, daha güvenli şekilde yürüme ve koşma imkanı veren Ağrı tartan zemin kaplama m2 fiyatları 20 Euro civarındadır. Genellikle ortalama 10 yıl garantili olarak döşenen tartan zeminler uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanımla birlikte oluşan hafif çizikler, zemin üzerinde yürüdükçe kendiliğinden yok olur. Kendi kendini tamir edebilme özelliğinden dolayı uzun süre yenilenmeden kullanılır.

Her Hava Koşulları İçin Akrilik Zemin

Basketbol, voleybol, çocuk oyun bahçeleri genellikle açık alanda tesis edilir. Açık alandaki zeminler UV ışınlarına ve soğuğa fazlaca maruz kalırlar. Bazı zemin malzemeleri UV ışınlarından ve sıcaklık değişiminden fazlaca etkilenir ve deforme olurlar. Akrilik zemin ise her türlü hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ağrı akrilik zemin kaplama m2 fiyatları 4 Euro civarındadır. Dayanıklı olmasının yanı sıra çevreye zararlı olmamasından dolayı doğaseverler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her türlü çevre düzenlemesi ve spor alanında kullanılabilir. Ağrı tartan zemin kaplama ve akrilik zemin kaplama son dönemlerin favori ürünleri arasında yer almaktadır.

Kauçuk Zeminle Gürültüsüz Spor Alanları

Çocuklar oynarken kendi sesleri fazlaca çıkmaktadır. Bu seslere ayaklarının zeminde oluşturdukları eklenince çocukları ve etrafta bulunan herkesi haddinden fazla yorar. Aynı durum spor yapanlar için de geçerlidir. Sporu insanlar genellikle daha sağlıklı olmak, dinlenmek ve dinç kalmak için yaparlar. Spor alanından haddinden fazla gürültünün olması rahatsız edicidir. Uygun ve ekonomik Ağrı kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları döşenen zeminlerde gürültü olmaz. 10 Euro’dan başlayan kauçuk zemin fiyatları günlük döviz kuruna göre değişmektedir.