Menü Kapat

Ankara Zemin Kaplama Hizmetleri

ankara-zemin-kaplama-hizmetleri

Ankara’da ihtiyaç duyulan zemin kaplama isteklerine kurumsal karşılıklar verilmektedir. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç halinde ön plana çıkan zemin kaplama ihtiyaçları, son dönemlerde artış gösteriyor. Zemin kaplama denildiğinde ise karşımıza, EPDM, Tartan ve Akrilik türlerine özel olarak üretilen zemin kaplama modelleri çıkıyor. Ankara zemin kaplama fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza farklı seçenekler çıkıyor.

Kaplanacak zemine özel olarak farklı türlerde kaplama malzemeleri kullanılır. Bu malzemeler, kimi zaman daha sert yapıda ya da tersine yumuşak özellikler taşıyabilir. Örneğin tartan pistler, kentlerde her birimizin aşina oldukları yapılardır. Bu yapılar aracılığıyla kişisel spor yapabilme olanağı tanınır. Ankara zemin kaplama fiyatları konusunda, bilgi alınarak, ortalama fiyatlar hakkında fikir edinilebilir.

Özellikle yen kentleşmenin görüldüğü Ankara m2 akrilik fiyatları yoğun talebe bağlı olarak, 4 Euro bedel üzerinde satışa sunulur.

EPDM Zemin Kaplama Fiyatları

Orijinal renge sahip renkli kauçukların, poliüretan bağlayıcılar kullanılarak karıştırıldıktan sonra, mala ya da finisher isimli materyal yardımıyla zemine sıkıştırılarak serilmesine, EPDM Zemin kaplama denir. Park, spor salonu, bahçe ve diğer kamusal alanlarda kullanılır. Ankara m2 EPDM fiyatları, 10 Euro seviyesindedir.

Ankara Tartan Zemin Kaplama Fiyatları

Sabah sporuna hayır diyemeyenler için bir numaralı aktivite koşmaktır. Sağlıklı koşucuların ilk tercihi ise, tartan zeminlerdir. Bacak kaslarının aşırı yıpranması ve yorulmasının önüne geçen bu sistemde, sağlıklı geri dönüşler alınır.

Sporcu sağlığı için tercih edilen bu pistlerin fiyatları ise, bir kat daha pahalıdır. Ankara m2 tartan fiyatları, 20 euro’dur.