Menü Kapat

Edirne Kauçuk Tartan Zemin Kaplama m2 Fiyatları

edirne-kaucuk-tartan-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Kauçuk zemin kaplamalar ısı ve ses izolasyonu özelliğinin de olması ev ve okullarda kullanımını yol sağlamıştır. Gürültü ve sesi emmesi ile toplu yaşam alanlarında ses ve gürültü kaynakları şikayetlerin de azalmasına yol açar. kaliteli bir zeminlerini kaplatmak  isteyenler için kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları piyasa koşullarına değişiklik göstermekle beraber kauçuk malzemeye göre belirlenir. Edirne tartan zemin kaplama da günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

Elastik olma özelliği ile birçok alanda kullanılabilen kullanım rahatlığı sağlayan kauçuk özelliğe sahip zemin kaplamalar açık spor sahaları, atletizm sahaları ve yürüyüş yollarında kullanılmaktadır. Bunun dışında son yıllarda evlerin bahçe ve teras bölümlerinde, okulların ve kreşlerin bahçelerinde de kullanılmaktadır.

Tartan Zemin Kaplamalar

Ham maddesi kauçuk olan tartan, kauçuk özelliğe sahip zemin kaplamalar gibi ağırlıklı olarak açık spor sahalarında kullanılmaktadır. Hem kauçuk hem de tartan zemin kaplama malzemesinin ısı değişikliklerine, sıcak havaya, soğuk havaya, yağmura ve suya dayanıklı olması dış mekanlarda bu malzemenin tercih edilmesini sağlamaktadır. Edirne’de tartan zemin kaplama yapmak isteyenler Edirne tartan zemin kaplama güncel m2 fiyatı 20 € dur. Kauçuk özelliğe zemin kaplama fiyatları da döviz kuru üzerinden hesaplanmaktadır.

Akrilik Zemin Kaplamalar

Metrekare fiyatı kauçuk ve tartan zemin kaplamaya göre daha uygun olan akrilik zemin kaplama aynı özellikte olan zemin kaplamadır. Kullanım alanı olarak aynı yerlerde kullanılabilen akrilik zemin kaplama ekonomik fiyatlı zemin kaplama arayışında olanlar için iyi bir seçenektir. Akrilik zemin malzemesi diğer iki zemin kaplama malzemesinde farklı renk seçenekleri olması da bu zemin kaplamalarının tercih sebebidir.

1 Comment

  1. Geri bildirim: Muğla en iyi zemin kaplama fiyatı veren şehirlerden biri olarak

Yorumlar kapalı.