Menü Kapat

Hakkari m2 Zemin Kaplama Fiyatları

adana-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Kış mevsiminin çok sert ve çok soğuk geçtiği Hakkari’de evlerde zemin kaplamaları ısı yalıtımlı olmalıdır. Dışarıdaki alanlarda da zemin kaplama sistemleri soğuğa ve kara dayanıklı zemin kaplama sistemleri olmalıdır. Hakkari zemin kaplama fiyatları zeminin metrekaresine göre ve zeminin hangi amaçla kullanılacağına göre değişir. Kullanım alanına göre her alana farklı zemin kaplama uygulanmaktadır.Zeminini kaplatacağımız alan ile ilgili olarak en uygun zemin kaplama ürününe karar verebilmesi için bu konuda uzman bir ustadan destek almamız en doğrusu olacaktır.

Epdm ve Tartan Zemin Kaplama

Açık alanlardaki spor sahaları, yürüyüş yolları esnek ve elastik özelliklerinden dolayı epdm zemin kaplama ve tartan zemin kaplama ile kaplanmaktadır. Spor alanlarında rahat spor yapabilmeyi sağlayan kaydırmaz özelliği bulunan bu zemin kaplamaları her hava koşuluna dayanıklıdır. Açık havadaki alanların zemin kaplaması olan epdm ve tartan zemin kaplamanın sıcağa, soğuğa, suya dayanıklı olması çok önemlidir. Kullanılacağı alana bir kere kaplandıktan sonra uzun yıllar problem çıkarmadan kullanılabilir.

Akrilik Zemin Kaplama

Fiyatları 10 Euro ile 20 Euro arasında değişen epdm ve tartan zemin kaplamaya alternatif olarak daha uygun fiyatlı akrilik zemin kaplama vardır. Kullanım alanı olarak anı yerlerde kullanılmaktadır. Akrilik zemin kaplama özellikle teniste tenis topunun sıçramasını kolaylaştıran, topa hakimiyet ve kontrol sağlayan özelliği sebebiyle tenis kortlarının vazgeçilmez zemin kaplama malzemesidir. Ekonomik zemin kaplama düşünenlerin ilk seçeneği akrilik zemin kaplamadır. Hakkari zemin kaplama konusunda iddialı kentler arasında yer alıyor.