Menü Kapat

Kahramanmaraş Tartan & Epdm & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

artvin-epdm-ve-tartan-zemin-kaplama

Zemin kaplama dış ve iç mekanlar için yapılması gereken önemli bir uygulamadır. Zeminin özelliklerine ve kullanım amacına göre zeminlere uygulanan kaplama çeşitleri değişmektedir. Bu çeşitler arasında en çok tercih edilen tartan zemin kaplamadır. Ham maddesinde EPDM ve SBR granül bulunur. İnsan sağlığına ve doğaya uygun olması birçok zemin için tercih edilmesine neden olur. Akrilik zemin açık ve kapalı alanlara uygulanabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir zemin kaplamadır. Kahramanmaraş akrilik zemin kaplama fiyatı ise uygulanan alana göre değişmektedir.

Akrilik Zemin Kaplamanın Kullanım Alanları

Akrilik zemin kaplama sert ve esnek bir zemin oluşturduğu için açık ve kapalı spor alanlarının zeminlerinde tercih edilir. Akrilik zemin kaymayı önler. Esnek yapısı sayesinde kırılma ve çatlama olmaz. Tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları için oldukça uygundur. Hijyeniktir ve temizliği kolaydır. Hava koşullarına ve ısı farklılıklarına dayanıklı bir zemin kaplama türüdür.

Bütün bunların doğal sonucu olarak Kahramanmaraş şehrinde yoğun bir şekilde akrilik zemin ürünlerine ihtiyaç duyulduğu bilinmektedir. Bununla birlikte kentte uygun fiyatlı bir şekilde akrilik zemin kaplamanın satın alınabilmesi için ayrıntılı bir fiyat araştırmasının yapılması da şart olmaktadır.

Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları Nedir?

Akrilik zemin kaplamaların fiyatları üzerine uygulandığı zeminin türüne ve alanın metre karesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yaklaşık olarak Kahramanmaraş akrilik zemin kaplama fiyatı 4 € dur. Bu fiyat enflasyon ve döviz kuru dalgalanmalarına göre değişmektedir.