Menü Kapat

Kars Zemin Kaplama Fiyatları – EPDM – Tartan – Kauçuk – Poliüretan

afyon-m2-zemin-kaplama-fiyatlari-akrilik-epdm-tartan

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan bazı alanların özel bir zemin kaplamaya ihtiyacı vardır. Farklı kullanım alanları için farklı kaplama çeşitleri tasarlanmıştır. Bu alanlardan birkaç tanesi otoparklar, oyun parkları, koşu pistleri, yürüyüş yolları ve spor salonlarıdır. Hem görsel hem de kullanım amacı açısından bu alanların amacına uygun bir şekilde zemin kaplaması yapılması gerekmektedir. Kars en iyi zemin kaplama fiyatı oldukça ekonomiktir.

Hangi Alan İçin Hangi Kaplama Kullanılmalı?

Kaplama tercihini yaparken alanın kullanım amacı ve buna paralel olarak kaplama materyalinin özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin koşu pisti ve yürüyüş yolu gibi alanlar için esnek ve yumuşak bir kaplama materyali kullanılmalıdır. Bu özellikleri taşıyan ve bu amaca yönelik en sık kullanılan kaplama materyali epdm tartan zemin kaplamadır. Bu madde özelliği sayesinde yürüyüş ve koşu yapanların düşme sonucu yaralanmasını önler ve yorulmalarını azaltır.

Voleybol, basketbol gibi sporlar için kullanılacak salonlarda ise akrilik kaplama tercih edilir. Bu sporların salonlarının zeminleri kaymayacak bir materyal olan akrilik ile kaplanır. Akrilik kaymama özelliğinin yanında yeterli yumuşaklığa da sahip olması ile bu amaca uygun bir kaplama materyalidir.

Kars Güncel Zemin Kaplama Fiyatları

Zemin kaplama fiyatları genelde metre kare başına olacak şekilde sunulmaktadır. Kars en iyi zemin kaplama fiyatı listesinde akrilik kaplama için belirtilen fiyat 4€, tartan kaplama için 20€’dur. Bu fiyatlar enflasyona ve döviz kurlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.