Menü Kapat

Güncel PVC Zemin Kaplama Fiyatı

guncel-pvc-zemin-kaplama-fiyati

PVC (polivinil klorür) diğer yaygın ismiyle vinil, petrol ve türevlerinden elde edilen bir polimer çeşididir. PVC malzemeler, düşük maliyeti ve yüksek dayanıklılığı ile çeşitli alanlarda tercih edilmektedir. Bunlardan biriside zemin kaplamadır. Zemin kaplama için kullanılacak malzemeler arasında ucuzluğu ve ucuzluğunun yanı sıra, uzun ömrü ile gerekli yerlerde tercih edilmektedir. Bundan dolayı güncel PVC zemin kaplama fiyatı müşterilerin bilgisine sunulmaktadır.

PVC Zemin Kaplama Ortalama Fiyatları

Çoğu maddenin hammaddesi ithal edilmektedir. Bundan dolayı fiyatlar Euro ve Dolar üzerinden değerlendirilmektedir. Güncel PVC zemin kaplama fiyatları, güncel döviz kurlarına göre lira cinsinde değişiklik göstermektedir. 1×1 metrelik, 2×2 metrelik levhalar halinde satıldığı gibi, 5,10 vb. metrelik rulolar halinde de satılmaktadır. PVC zemin fiyatları 11Euro’dan başlamaktadır. Bu fiyat, PVC’nin kalitesine, kaplanacak alanın büyüklüğüne, alanın kullanım amacı gibi etkenlere göre değişmektedir.

PVC Zemin Kaplama Özellikleri

PVC zemin için Güncel PVC zemin kaplama fiyatı bilinerek, doğru ve kaliteli kaplama firması bulunabilir. Sinemalardan, hastanelere, laboratuvarlardan, süper marketlere kadar birçok yerde PVC zemin kaplaması kullanılmaktadır. PVC zeminler sıvıyı karşı dayanıklıdır. Bu yüzden sıvı geçirgenliği olmadığı için kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Ayrıca hijyeniktir.

PVC zemin kaplı alanlar, zemin sıvı tutmadığında dolayı; zeminde kaynaklı rutubet, hasatlık gibi riskler olmamaktadır. Özellikle ticari alanda maliyeti, istenilen renk ve desenlerde kullanılabilir olmasından dolayı estetik görünümü sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. PVC zemin kaplama için, kaplanacak alanın altyapısı uygun olmalıdır.

Open chat