Menü Kapat

Güncel Poliüretan Su Yalıtım Membranı Fiyatı

guncel-poliuretan-su-yalitim-membrani-fiyati

İç ve dış mekanlar için kullanım kolaylığı sağlayan, elastik bir yapıya sahiptir. Mükemmel yapışma özelliği ile nem ve hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ek yapılan yerleri belli olmadan döşenebilir. Çatlaklar arasında köprü kurabilme özelliği ile düşük sıcaklıklarda bile performansından ödün vermez. Mat bir görünüme sahip olan güncel poliüretan su yalıtım membranı fiyatı yapılacak alana göre belirlenir.

Poliüretan Zemin Kaplama Uygulama Tekniği

Özel formülasyon tekniği ile yüzey kaplamalarında ara katılarak kullanılır. Poliüretan zemin kaplamanın uygulandığı alanlar çatılar ve beton yapılardır. Bina temelinde ve istinat duvarlarında, ters yalıtımlı çatıların izolasyonunda da kullanılabilme imkânı vardır. Balkon ve teras gibi suyla temasın yoğun olduğu bölgelerde de kullanılır. Seramik döşenecek alanların altında su yalıtımı amacıyla kullanılır. Rulo fırça veya tabanca yardımıyla düz bir zemine iki ya da üç kat sürülerek yapılan güncel poliüretan su yalıtım membranı fiyatları daha iyi sonuçlar verir.

Poliüretan Zemin Kaplama Yapısı ve Kullanım Şartları

Yüzeyin gözenekli yapısı, dayanıklılığı ve sıcaklığa bağlı olarak kullanım ömrü artabilir. Güneş ışınlarına ve donmaya karşı dirençli olması nedeniyle -30 dereceile +90 derece arasında özelliğini korur. Yeraltı sularının betona işleyerek zemin ve bodrum katlarında rutubet oluşumun önlemek amacıyla da kullanılabilir. Islak zeminler için su tutucu özelliği ile tercih edilen güncel poliüretan su yalıtım membranı fiyatı 10 Euro’dur. Fakat bu malzemeler döviz kuruna göre değiştiği için günlük bazda değerlendirmekte fayda vardır.