Menü Kapat

Güncel Modüler Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

edirne-kaucuk-tartan-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Parke taşı, altıgen ve diğer geometrik şekillerde üretilen modüler kauçuk zemin kaplama, esnektir ve kolay döşenir. Su geçirgen yapısı sayesinde çürümelere karşı dayanıklı olan güncel modüler kauçuk zemin kaplama fiyatı markalara göre değişkenlik gösterir. Modüler kauçuk zemin kaplama, gerekli işçilik ve malzemenin kalitesi sayesinde, bakım ve onarım işleri kolayca gerçekleştirilmektedir.

Modüler Kauçuk Kullanım Alanları

Modüler kauçuk zemin kaplamanın oldukça geniş kullanım alanları vardır. Fitness salonları, garajlar, huzurevleri, havuz kenarları, kayak merkezleri, hayvan sağlığı için barınaklarda, çocuk parklarında, puzzle parçaları şeklinde oyun alanlarında, atış poligonlarında ve ortak kullanılan yürüyüş yollarında rahatlıkla tercih edilir. Su birikmesini önleyerek kaymaya karşı koruyucu alan oluşturur. Her türlü hava koşullarına dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Düşme riskine karşı eklem ve bağ dokularını koruyucu özelliğe sahiptir. Yapışma özelliği ile asfalt ve beton zeminde mükemmel sonuçlar verir. Ek yapılabilme özelliği ile hızlı döşenen güncel modüler kauçuk zemin kaplama fiyatları metrekare bazında hesaplanır. Ses ve ısı izolasyonu sağlayan ekolojik malzemeden üretilen yapılar ateşe karşı da dayanıklıdır.

Kauçuk Zemin Döşemede Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kauçuk zemin döşerken dikkat edilecek husus, altına uygulanacak olan drenaj kanallarının eni ve genişliğidir. Suyun tahliye edilmesi açısından eğimi ve boyutlarının da unutulmaması gerekir. Üst geçitlerde merdivenler ve köprü bölümlerinde de kullanılan güncel modüler kauçuk zemin kaplama fiyatı, 10 Euro olmakla birlikte döviz kurundaki dalgalanmalara göre değişiklik gösterebilir.