Menü Kapat

İzmir Güncel Epdm ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

izmir-guncel-epdm-ve-tartan-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Zemin kaplama farklı amaçlar ve farklı kullanım alanlarına göre değişik seçeneklerle sunulmaktadır. Otopark, oyun parkları, spor sahaları gibi farklı alanlar için amacına uygun olan farklı zemin kaplama çeşitleri vardır. Bu alanların zeminleri özeldir ve alanın kullanım amacına göre farklı özellikleri olan kaplama materyalleri ile kaplanmalıdır. Örneğin Spor sahalarında hem sporculara zarar vermeyecek yumuşaklık hem de kaymama özellikleri olmalıdır. Bu sayede sporcular yaralanmadan spor yapabilirler. Bu amaçları karşılayan en uygun ve de en sık kullanılan kaplama materyalleri ise Epdm tartan ve akrilik zemin kaplamadır. İzmir güncel epdm ve tartan & akrilik zemin kaplama fiyatı konusunda inceleme yapıldığında maliyetin oldukça uygun olduğu görülmektedir.

Farklı Kullanımlara Uygun ve Hesaplı Zemin Kaplama

Yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları, atletizm koşu pistleri gibi alanlar için epdm tartan zemin kaplama tercih edilmektedir. Yumuşaklığı ve esnekliği sayesinde hem yaralanmaları hem de yorulmayı en aza indirir.

Basketbol, voleybol gibi salon sporları için ise kaymaz özellikte olan akrilik zemin kaplama tercih edilmektedir. Farklı renklerde boyanma özelliği sayesinde sahanın ilgili yerleri kurallara uygun şekilde boyanabilir.

Epdm Tartan Fiyatları ve Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları Nasıldır?

Tartan zemin kaplama fiyatı 20€, akrilik zemin kaplama fiyatı ise 4€’dur. İzmir güncel epdm ve tartan & akrilik zemin kaplama fiyatı listesinde yer alan bu fiyatlar enflasyona ve döviz kurlarına göre değişik gösterebilir ve bu fiyatlar metre kare başınadır.