Menü Kapat

İstanbul Tartan & Epdm & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

istanbul-tartan-epdm-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Hayatımızın her anında yere adım atmadan yaşayamayız. Yer çekimi bizi bu konuda zeminle olan temasa mecbur tutmaktadır. Ve her an basmış olduğumuz zeminler için en uygunu tartan kaplama olacaktır. İstanbul tartan zemin kaplama fiyatı ile en çok tercih edilen kaplamalar arasında yer almaktadır. En çok tercih edilenler arasında yer almamızın sebebinde ise hem rahatlık yatmakta hem de sağlığa zararlı ürünler kullanmamız etkili olmaktadır. Çünkü insanın ayak bastığı yerin hem rahat hem de kansere sebebiyet verecek malzemelerden oluşmaması gerekir.

En Güzel Zemin Tartan Zemin

Hayatımızın her alanında doğru yerlere ayak basmamız gerektiğiniz söyleriz. Çünkü gerçekten insanın ayağını bastığı yerin sağlam olması gerekir. Bu yüzden de zemin kaplamalarına fazlasıyla önem vermeliyiz. İstanbul tartan zemin kaplama fiyatı metrekaresi 20 Euro olmaktadır. Fakat fiyatlar döviz kuru ve enflasyona göre değişmektedir. Tartan zemin kaplamada cila malzeme içerisine konulmaktadır. Bu da zemine bir parlaklık verdiği için cilaya gerek duyulmayacaktır. Elle veya otomatik olarak kullanılan araçlarla yapılan zemin kaplama hiçbir şekilde kanserojen madde içermemektedir.

Doğallığa Ayak Basın

Oksijenimizin kaynağı ağaçlardır. Ve ağaçları hayatımızın her alanına ne kadar yerleştirirsek o kadar temiz ve sağlıklı bir ortamda bulunmuş oluruz. Hem doğal hem de şık bir zemine sahip olmak istiyorsanız siz de zemininizi ahşap kaplama yaptırabilirsiniz. Bu sayede hem en ufak bir ıslaklıkta kabarmayan bir zemine sahip olabilirsiniz hem de çağın hastalıklarından kendinizi uzak tutabilirsiniz. İstanbul tartan zemin kaplama fiyatı diğer kaplamalara göre daha yüksek olsa da sağlıktan daha değerli hiçbir şey olamaz. Metrekaresi 60 Euro olan ahşap zemin kaplama ile siz de her an nefes aldığımız, uyuduğumuz evlerimizin sağlıkla döşenmesini sağlayabilirsiniz.