Menü Kapat

Gaziantep m2 Zemin Kaplama Fiyatları

aydin-zemin-kaplama-fiyatlari

Evlerde ve ev dışı mekanlarda zemin kaplamaları farklı olmaktadır. Ev içi zemin kapamaları genelde ahşap parke zemin kaplama ıslak zeminler ise suya dayanıklı ve su yalıtımlı zemin kaplama malzemeleri olmaktadır. Bahçe ve teraslarda da suya dayanıklı olan zemin kaplama malzemeleri kullanılmaktadır. Gaziantep zemin kaplama fiyatları 10 euro ile 45 euro arasında değişmektedir. Kullanılan zemin kaplama malzemesinin çeşidine göre fiyat belirlenmektedir. Zemin kaplama yaptıracağımız alana hangi zemin kaplama malzemesinin uygun olduğuna bu konuda uzman bir ustadan destek alarak karar verilmelidir.

Epdm ve Tartan zemin Kaplama

Eksi derecedeki soğuk havalara, yüksek güneş ışınlarına, yağmur suyuna ve kar suyuna dayanıklı olma özelliği olan Epdm zemin kaplama ve tartan zemin kaplama dış mekanlarda kullanılan zemin kaplama çözümleridir. Elastik ve esnek yapısı ile bu zemin kaplamalar açık alandaki spor sahaları, yürüyüş yolları, atletizm sahaları, çocuk oyun alanlarının zemin kaplamalarıdır. Kaydırmaz ve özellikle spor ayakkabıyı kavrayan yapısı ile rahat spor yapmayı sağlar. Aynı zamanda bu zemin kaplamalar darbeyi emerek zemin üzerindeki kişinin düşme çarpma gibi durumlarda yaralanmasını ve sakatlanmasını minimuma indirmektedir.

Gaziantep’te Uygun Fiyatlı Zemin Kaplama Hizmeti

 Her türlü iklim koşullarına dayanıklı olan ve fiyat uygunluğu ile epdm ve tartan zemin kaplamaya ekonomik bir alternatif akrilik zemin kaplamadır. Kullanım alanı olarak aynı yerlerde kullanılabilmektedir. Aynı özelliklerde ama uygun fiyatlı zemin kaplama çözümü arayanlar için ilk seçenek akrilik zemin kaplamadır. Gaziantep zemin kaplama ürünlerinin sıklıkla kullanıldığı bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.