Menü Kapat

Eskişehir Kauçuk Zemin Kaplama m2 Fiyatları

edirne-kaucuk-tartan-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Dış alanlarda tercih edilen kauçuk zemin kaplama günlük hayatta sıkça karşımıza çıkmaktadır. Açık spor sahaları, yürüyüş yolları, kapalı spor salonları, çocuk park alanları kauçuk zemin kaplamanın kullanıldığı alanlardır. Ham maddesi kauçuk olan EPDM ve tartan zemin kaplaması da kauçuk zemin ile aynı özellikleri taşımaktadır. EPDM ve Tartan zeminin kaydırmaz özelliğinin olması rahatlık sağlamaktadır. Eskişehir EPDM Tartan fiyatları 10 Euro ile 20 Euro arasında değişmektedir. Dört mevsim hava koşullarına dayanıklı olan bu zemin kaplama yağmur ve kar suyu ile yüksek güneş ışınlarından etkilenmez. Bu özellikleri de kauçuk zemin kaplamanın uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır.

Çocuk Parklarında Zemin Kaplama

Darbe emici ve hijyenik olma özellikleri ile tartan ve Epdm zemin kaplama çocuk parklarında da tercih edilmektedir. Kaydırmaz özelliği ile yeni yürümeye başlayan çocukların yürümelerine destek olmakta darbe emici özelliği ile çocukların oynarken düşmelerine engel olmaktadır. Düşme olayında ise çocukların yaralanma riskini azaltmaktadır. Çocuklarının güvenle parkta oynamaları anne babalar için de önemlidir.  Eskişehir EPDM Tartan malzemesinin sıklıkla kullanıldığı bir şehir olduğu için bu kentteki çocuk parklarında bu malzeme sıklıkla tercih ediliyor.

Akrilik Zemin Kaplama

Tartan ve akrilik zemin kaplamanın kullanıldığı alanlara bir alternatif de akrilik zemin kaplamadır. Özellikle tenis kortlarında akrilik zemin kaplama öncelikli olarak kullanılmaktadır. Akrilik zemin kaplama m2 güncel fiyatları diğer zemin kaplama malzeme fiyatlarına göre daha uygun olduğu için ekonomik zemin kaplama malzemesi arayanlar için doğru tercihtir. Bu zemin kaplama malzemelerinin alana uygulama süresi genelde aynı günde yapılmaktadır.