Menü Kapat

Giresun Kauçuk Zemin Kaplama m2 Fiyatları

edirne-kaucuk-tartan-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Dış mekân zemin kaplama seçenekleri arasında bulunan kauçuk zemin kaplama açık hava spor sahaları, yürüyüş yolları, çocuk parklarının zemin kaplamaları olarak tercih edilmektedir. Basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortları, kapalı spor salonları, çocuk parkları zeminlerinde kauçuk zemin kaplamayı kullanırlar. Giresun kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları kaplanacak alanda hangi malzemenin kullanılacağına göre 10 Euro ile 25 Euro arasında değişmektedir.

Giresun Kauçuk Zemin Kaplama Özellikleri

Dış alanlarda kullanılan kauçuk zemin kaplama malzemesi her hava koşuluna dayanıklıdır. Eksi derecedeki soğuk havadan yakıcı güneş ışınlarına, yağmur suyundan kar suyuna kadar her iklim koşuluna dayanır. Hijyenik, elastik ve yumuşaktır. Çevreye ve insan sağlığına duyarlı malzemeden üretilen kauçuk zemin kaplama çevre dostudur. Kauçuk zemin kaplamanın en önemli özelliklerinden biri taşınabilir olmasıdır. Bir alana döşenen kauçuk zemin kaplama sökülüp farklı bir yere götürülüp oraya monte edilebilir.

Tartan zemin kaplama da ham maddesi kauçuk olan ve kauçuk zemin kaplama ile aynı özellikte olan bir zemin kaplamadır. Giresun tartan zemin kaplama malzemeleri Giresun’da yürüyüş yollarında, açık spor sahalarında, kapalı spor salonlarında ve çocuk parklarında zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır.

Akrilik Zemin Kaplama

Açık havada olan spor sahalarının zemin kaplaması olarak tercih edilen akrilik zemin kaplaması tenis kortlarında en çok kullanılan zemin kaplamadır. Tenis topunun sıçramasını kolaylaştıran süspansiyon özelliği olan akrilik zemin kaplama, bu özelliği sebebiyle tenis kortlarının zemin kaplaması olmuştur.