Menü Kapat

Erzurum Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

erzurum-akrilik-zemin-kaplama-guncel-fiyatlari

Açık spor sahalarının zeminleri için en çok tercih edilen akrilik zemin kaplamadır. Özellikle tenis kortlarının zemin kaplamasında akrilik zemin kaplama tercih edilmektedir. Tenis topunun sıçramasını kolaylaştıran ve sporcunun topa olan hakimiyetini ve kontrolünü sağlayan akrilik zemin kaplama da bulunan süspansiyon özelliğidir. Topun sıçramasına etkisinin yanında süspansiyon özelliği zemin üstündeki sporcunun yaralanma ve sakatlanma riskini de azaltmaktadır. Kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları akrilik zemin kaplama fiyatına göre daha yüksek olduğu için fiyat olarak da bir avantaj sağlamaktadır.

Akrilik Zemin Kaplamasının Özellikleri

Süspansiyon özelliği sayesinde spor karşılaşmalarında topun kontrolünü kolaylaştıran akrilik zemin kaplama bu özelliği ile sporcu sakatlanmalarını da engeller. Hijyenik olan bu zemin kaplama yüksek derecedeki güneş ışınlarına, eksi derecedeki soğuk havalara, yağmur sularına ve kara dayanıklıdır. Dört mevsim rahatlıkla kullanılabilen akrilik zemin kaplama uzun yıllar dayanır. İstenilen renkte akrilik zemin kaplama yapabilme seçeneği de vardır.

Tartan Zemin Kaplama

Akrilik zemin kaplamanın alternatifi olan bir zemin kaplama da tartan zemin kaplamadır. Hammaddesi kauçuk olan tartan zemin kaplama açık spor sahaları, yürüyüş yolları, çocuk parklarının zemin malzemesi olarak kullanılır. Güncel Erzurum Tartan zemin kaplama malzemesi fiyatı 20 Euro civarındadır. Tartan zemin kaplamasının darbe emici özelliği olması zemin üstündeki kişilerin düşmesi halinde sakatlanma ve yaralanma risklerini azaltmaktadır. Bu özellik hem spor alanlarında sporcular için hem de çocuk parklarında çocuklar için önemli bir özelliktir. Kauçuk zemin kaplama da tıpkı tartan zemin kaplama gibi Euro üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

 

1 Comment

  1. Geri bildirim: Hatay Tartan, Akrilik, Kauçuk Zemin Kaplama m2 Fiyatları

Yorumlar kapalı.