Menü Kapat

Akrilik Zemin Kaplama Güncel m2 Fiyatları

akrilik-zemin-kaplama-guncel-m2-fiyatlari

Açık alanlarda bulunan spor sahalarının zemin kaplama malzemesi olan akrilik zemin kaplama tenis kortlarının en çok tercih ettiği zemin kaplama malzemesidir. Tenis topunun zıplamasını kolaylaştıran ve sporcunun topa hakimiyetini sağlayan akrilik zemin kaplamada bulunan süspansiyon özelliğidir. Süspansiyon özelliği maç sırasında ya da antrenman sırasında sporcunun yaralanma ve sakatlanma riskini de azaltmaktadır. Başta bu sebepler olmak üzere akrilik zemin kaplama tercih edilmektedir. Gümüşhane Akrilik zemin kaplama m2 güncel fiyatları olarak diğer zemin kaplama seçeneklerine göre uygun fiyatlardır. Fiyat avantajı da bu kaplama malzemesinin tercih edilmesine neden olur.

Epdm ve Tartan Zemin Kaplama

Akrilik zemin kaplama malzemesinin kullanıldığı yerlerde alternatif olarak Epdm ve Tartan zemin kaplama da kullanılabilir. Akrilik zemin kaplamaya göre fiyatları yüksek olan bu zemin kaplamaların Gümüşhane EPDM Tartan fiyatları 10 Euro ile 20 Euro arasında değişmektedir.

Epdm,Tartan ve Akrilik Zemin Kaplama Özellikleri

Kullanım alanları aynı olan akrilik, Epdm, Tartan zemin kaplamalar her türlü sıcağa, soğuğa ve suya dayanıklıdır. Dört mevsim hava koşullarına dayanan kaplama malzemeleri uzun yıllar kullanılabilmektedir.  Elastik ve esnek özellikteki bu zemin kaplamalar istenilen renkte de seçilebilmektedir. Darbe emici özellikleri sayesinde zemin üstünde bulunan/ spor yapan kişinin düşme sonucu yaralanma ve sakatlanma riskini azaltır. Bu zemin kaplamalarının kurulumu çok kolay olup, herhangi bir yerinde hasar olan zemin kaplamasının sadece o bölümü çıkarılıp değiştirilebilmektedir. Komple tüm alandaki kaplamayı sökmeye gerek kalmaz. Gümüşhane akrilik zemin kaplama ve EPDM kaplama son zamanların favori uygulamaları olarak karşımıza çıkmaktadır.