Menü Kapat

Kırıkkale Güncel Zemin Kaplama Fiyatları

kirikkale-guncel-zemin-kaplama-fiyati

Zemin kaplama konusunda kaplama yapılacak zeminin uygulama alanı öncelikli olarak belirleyicidir. Sert zemin kaplamaları veya yumuşak zemin kaplamaları kullanım amacına göre değişmektedir. Akrilik kaplamalar sert zemin tercihlerinde kullanılırken özellikle tenis sahaları ve açık spor salonu gibi yerlerde daha kullanışlı olmaktadır ve daha çok tercih edilmektedir. Epdm ve Tartan zemin kaplamaları ise esnek yapılarıyla birlikte daha çok çocuk parkları, spor alanları, kreşler gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Kırıkkale Güncel Zemin Kaplama Fiyatı hesaplanırken uygulanacak kaplama çeşidi ve uygulama alanı, istenen renk çeşidi ve uygulamanın kalınlığı gibi hususlar belirleyici olmaktadır.

Güncel Zemin Kaplama Fiyatları

Akrilik kaplamalar 4 €, tartan kaplamalar 20 €, epoksi kaplamalar 10 €, Poliüretan Zemin Kaplama 10 €, Polyurea Kaplamalar 18 €, PVC Kaplamalar 11 €, Sentetik Çim Halı Zemin Kaplamalar 12 €, Ahşap Parke Kaplamalar 60 €, Modüler Kauçuk Kaplamalar10 €, Poliüretan Su Yalıtım Membranları 10 €, Terrazzo – Dökme Mozaik Taşlar 15 € dolaylarındadır. Kırıkkale Güncel Zemin Kaplama Fiyatları renk tercihleri ve uygulama kalınlıklarına göre değişiklikler göstermektedir.

Malzeme Kalitesi ve Menşei

Zemin kaplama çözümlerinde Kırıkkale Güncel Zemin Kaplama Fiyatı konusunda tercih edilen ürünün kalitesi ve menşei de belirleyici olmaktadır. Yerli, Uzakdoğu ve Alman ürünler fiyat olarak farklılıklar göstermektedir.