Menü Kapat

Bolu Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları      

bolu-akrilik-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Açık havada olan basketbol sahası, voleybol sahası ve tenis kortu başta olmak üzere açık hava spor alanlarında akrilik zemin kaplama kullanılmaktadır. Kapalı spor salonlarının da zemin kaplamaları akrilik zemin kaplama tercih edilmektedir. Spor alanları dışında her ilde olan yürüyüş yolları da akrilik zemin kaplama ile kaplanmaktadır. Bolu Akrilik zemin kaplama m2 güncel fiyatları 4 € dur ve diğer zemin kaplama seçenekleri ile karşılaştırıldığında çok uygun bir fiyatı vardır.

Tenis Kortlarında Akrilik Zemin Kaplama

Tenis kortlarında çoğunluk olarak akrilik zemin kaplama tercih edilmektedir. Akrilik zemin yapısı gereği topun sıçramasını sağlar. Tenis topu ve tenis sporu için ideal bir özelliktir. Ayrıca akrilik zemin kaplama hem topun sıçramasını sağlayan aynı zamanda sporcuların maç ve antrenman sırasında belden, diz ayaktan kaynaklı sakatlanmalarını minimuma indiren cushion süspansiyon özelliğine sahiptir. Bolu akrilik zemin kaplama pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.

 EPDM ve Tartan Zemin Kaplama

Akrilik zemin kaplama gibi açık alanlarındaki spor alanlarında tartan ve EPDM zemin kaplama da kullanılmaktadır. Bu zemin kaplamalar ergonomik ve darbeye dayanıklı yapıları sayesinde spor alanlarında aynı zamanda spor ayakkabılar ile sağlam tutuş da sağlamaktadır. Bolu EPDM Tartan zemin kaplamaları için güncel fiyatlar m2 olarak 10 € ile 20 € arasındaki değişmektedir. Tartan,EPDM ve akrilik zemin kaplama maliyetlerini net olarak hesaplayabilmek için bu konuda bir uzman bir ustanın gelip kaplama yapılacak yerde çalışma yapması gerekmektedir. Kaplanacak terin ölçüleri alındıktan sonra net bir fiyat çalışması yapılabilir.