Menü Kapat

Elazığ Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

elazig-akrilik-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Açık spor sahalarının zemin kaplamasında tercih edilen akrilik zemin kaplama özellikle tenis kortlarının zemininde çok kullanılmaktadır. Akrilik zemin kaplamanın süspansiyon özelliği olduğu için ve bu özellik topun sıçramasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle özellikle teniste tenis topunun sıçramasında etkili olduğu için ve sporcunun top kontrolünü kolaylaştırmaktadır. Süspansiyon özelliğinin bir etkisi de maç ya da antrenman sırasında meydana gelebilecek sakatlıkları engellemektedir. Elazığ akrilik zemin kaplama m2 güncel fiyatları diğer zemin kaplama malzemelerine göre daha uygun fiyatlıdır.

Akrilik Zemin Kaplama Özellikleri

Açık alanda daha çok kullanım alanı olan akrilik zemin kaplama her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yüksek ısıda güneş ışınlarına, eksi derecedeki soğuk havalara, yağmur ve kar sularına dayanıklı olup dört mevsim kullanılabilir. Akrilik zemin kaplamanın süspansiyon özelliği sayesinde zemin üstünde sakatlanma riskini azaltmaktadır. Hijyenik ve sağlığa zararlı madde içermeyen bu zemin kaplama uygun fiyatı ile de iyi bir seçenek olmaktadır. Elazığ akrilik zemin kaplama fiyatları sürekli olarak güncellenmektedir.

EPDM ve Tartan Zemin Kaplama

Açık spor sahaları, yürüyüş yolları ve atletizm sahalarının zemin kaplaması olan EPDM ve Tartan zemin kaplamaları da elastik ve darbe emici özelliktedir. Darbe emici özelliği ile alan üzerinde yaralanma ve sakatlanmaları engellemektedir. Elazığ EPDM Tartan zemin kaplaması için uzman bir ekip tarafından kaplanacak alanın incelemesi yapılır. İnceleme sonunda hangi zemin malzemesi kullanılacağına karar verilir ve maliyeti belirlenir. Zemin kaplama süreci kısa süren ve aynı günde biten bir işlemdir.