Menü Kapat

Kütahya Tartan & EPDM& Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı

kutahya-tartan-epdm-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Atletizm ve çeşitli oyun alanlarında kullanılan EPDM zemin kaplama ürünleri uygun beton ve asfaltlara uygulanabilir. Uluslararası standartlara uygun olarak yapılan zeminler çizilme, kırılma ve çatlamalara karşı dayanıklıdır. Zemin üzerine yapılan ağır basınçlardan etkilenmeyen zemin kaplamalar sık olarak tercih edilmektedir. Yürüyüş rahatlığı sağlaması ve kaymalara karşı etkili olması diğer avantajlı noktaları arasındadır. Kütahya zemin kaplama fiyatı, kaliteli ve dayanıklı ürünler ile sunulmaktadır. EPDM zeminler metrekaresi 4 Euro fiyatından yapılmaktadır.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Tartan Zemin

Tartan zemin kaplamaları, tenis kortları ve çocuk alanlarının dışında atletizm pistleri, basketbol sahalarında kullanılmaktadır. Her türlü hava koşuluna dayanıklı olması nedeniyle uzun ömürlüdür. Doğaya zarar vermeyen tartan zeminlerin insan ve çevre sağlığına zararı yoktur. Kırmızı ve mavi renklerde uygulanan tartan zemin fiyatları metrekaresi 20 Euro şeklindedir. Euro kuru üzerinde yaşanan çeşitli dalgalanmalar tartan zemin fiyatları üzerinde etkilidir. Kütahya zemin kaplama fiyatı uygun ve avantajlıdır.

Kütahya Akrilik Zemin Kaplama

Tamir işlemleri kısa sürelerde yapılan zemin türlerinden biri olan akrilik zeminler dayanıklı olması sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Reçine ve sentetik dolgularla yapılan zeminler hem açık hem de kapalı alanlar da kullanılabilir. Kimyasal maddelere ve yoğun kullanmalara uygun olan kaplamalar birçok zemine kolay bir şekilde yapılabilir. Darbeleri emme, koruyucu ve esnek özelliklerde olan akrilik zeminler, Kütahya zemin kaplama fiyatı içinde uygundur. Metrekaresi 4 Euro olan Akrilik zemin fiyatları dalgalanmalara göre değişebilir.