Menü Kapat

 Batman En İyi Zemin Kaplama Fiyatları

elazig-akrilik-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Zemin kaplamaları birçok farklı kullanım amacı için özel çözümler üretmektedir. Farklı mekanlarda ve farklı kullanım amaçlarında dizayn edilen zeminlerin kullanım amaçlarına uygun malzeme ile kaplanması oldukça önemlidir. Günümüzde en çok tercih edilen zemin kaplamaları akrilik, tartan ve epdm kaplamalardır. Batman En İyi Zemin Kaplama Fiyatı | Tartan | Epdm | Akrilik zemin kaplama türlerine göre farklılık göstermektedir. Akrilik kaplama, tartan kaplama ve epdm kaplama hem malzeme hem de uygulama farklılıkları göstermekte olup fiyatlama bu gerekçelerle farklılıklar göstermektedir.

Batman Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

Akrilik zemin kaplamaları sert zemin gereksinimlerinde tercih edilmektedir. Su bazlı bir uygulama olan akrilik kaplama daha çok açık spor sahalarının zeminlerinde uygulanmaktadır. Uygulama renk ve kalınlıkları talepler doğrultusunda değişebilmektedir. Asfalt ve beton zeminlerde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Batman En İyi Zemin Kaplama Fiyatları zemin kaplamalarında farklılık göstermekte olup akrilik zemin kaplaması fiyatı 4 € dolaylarındadır. Bu fiyat renk ve kalınlıklara göre ve döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir.

Batman Zemin Kaplamalarında Diğer Seçenekler

Akrilik dışında tartan zemin kaplaması 20 €,epoksi 10 €, PVC 11 €, ahşap parke zemin kaplama 60 €, Polyurea Zemin Kaplama Fiyatı 18 €, Poliüretan Zemin Kaplama Fiyatı 10 € dolayındaki fiyatlarla uygulanmaktadır. Batman En İyi Zemin Kaplama Fiyatları| Tartan | Epdm | Akrilik uygulamaları için malzeme ve uygulamaya göre değişebilmektedir.