Menü Kapat

Adana Tartan, Akrilik, Kauçuk Zemin Kaplama m2 Fiyatları

adana-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Basketbol sahaları, atletizm pistleri, çocuk oyun bahçeleri, kapalı spor salonları ve tenis kortları zeminlerinde çeşitli kaplama türleri kullanılır. Tartan zemin kullanılan kaplama türleri arasındadır. Sıklıkla tercih edilen tartan zemin uygulamasında alt kısma SBR, üst kısma ise EPDM yapılır. Uygulama neticesinde zemin kalınlığı en az 13 mm olur. Sıcak ve soğuk havalarda uzun süre bozulmadan kullanıldığından tartan zemin yoğun olarak tercih edilmektedir. Tartan Zemin Kaplama Fiyatı 20 € civarındadır. Adana tartan zemin kaplama m2 fiyatları dolar kuruna ve enflasyona göre değişmekle birlikte kurumlar için ekonomik fırsatlar sunmaktadır. Adana tartan zemin kaplama fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda seçenek de çıkabilmektedir.

Akrilik Zemin Kaplama Fırsatları

Kullanıldıkça elastiki bir yapıya dönüşen akrilik zeminin alt kısımda daha güçlü bir tabakanın oluşmasına neden olur. Kullanıldığı alanları daha canlı ve parlak gösterdiğinden dolayı Adana akrilik zemin kaplama m2 fiyatları ne olursa olsun müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Binderin olduğu alanlarda akrilik boya kullanılır. Akrilik boya çok çabuk kuruduğundan dolayı hızlı uygulanır. Uygulanma özelliğinin pratik ve hızlı olması akrilik zeminin tercih nedenleri arasındadır. Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı 4 € olup net fiyat çıkarmadan önce günlük döviz kuru dikkate alınmalıdır.

Kauçuk Zemin Kaplama Seçeneği

Diğer zemin kaplama türlerine göre daha uzun ömürlüdür. Zeminini deforme olmadan daha uzun süreli kullanmak isteyenler kauçuk zemini tercih etmektedir. Kauçuk zeminli sahalar daha ağır ve sürekli kullanılabilir.  Adana kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları 10 Euro civarındadır. Uzun süre kullanılabildiğinden dolayı kaplatmayı düşünenler için daha ekonomik fırsatlar sunmaktadır. Darbe emici özelliği olduğundan dolayı sahalardaki düşmelerde daha az yaralanma olur. Fitness salonları, çocuk oyun sahaları için idealdir.

Open chat