Menü Kapat

Çankırı EPDM Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

adana-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Çok sık tercih edilen EPDM zemin kaplamaları renkli kauçuk granülleri ile poliüretan bağlayıcıları ile karıştırılması ile elde edilmektedir. Sıklıkla fitness salonları, oyun parkları, spor sahaları, koşu alanları, tenis kortları gibi alanların zeminlerinin tasarlanması için tercih edilmektedir. Kaplama yapılması için ortalama 17-18 cm kalınlığına sahip betonların olması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse; Çankırı Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları 10 € olarak belirtilebilmektedir. Ancak fiyatta döviz ve kur dalgalanmaları fiyatta değişikliklere neden olabilmektedir.

Tartan Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Son derece esnek ve su geçirgenliğine sahip olan zemini ile sporcu sağlığını dikkate alarak üretilmiş olan Tartan zemin kaplamaları renkli, UV ışınlarına karşı dayanıklı, SBR granüllerin poliüretan bağlayıcılarıyla karıştırılarak elde edilmiştir. Tartan kaplama yapılan zeminler diğerlerine nazaran daha uzun ömürlüdür. Daha az bakım isteyen ürün pek çok zemin kaplamasına göre daha az kaygandır. Fiyat açısından incelendiğinde bölgesi EPDM Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları göz önüne alırsak 20 € olarak satışa sunulduğu görülmektedir. Fiyatlarda döviz ve kur dalgalanmaları olasılıkları da bulunmaktadır.

Çankırı Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Akrilik sisteminin %100’ü Plexipave Sistemi ve değişik katların uygulanmasıyla oluşmaktadır. Bu katların uygulanması ayrı ayrı kuruyan zemine yayılmaktadır. Diğer sistemlere nazaran topun kaymasını engelleyerek oyuncuya kolaylık sağlamaktadır. Akrilik zemin kaplama malzemeleri açık, kapalı spor salonları, esnek ve sert zeminler oluşturulmak üzere kullanılmaktadır. Bölge olarak Çankırı Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları4 € olarak belirlense bile döviz ve kur dalgalanmaları değişikliklerine neden olmaktadır.